Panevėžio Lietkabelis turi dar vieną naujoką - į komandą atvyksta kroatas Željko Šakičius, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.

Kroatai lieka be pergalių

Kroatijos rinktinė lieka be pergalių NBA Vasaros lygoje (1)

07.10 00:28

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygoje besivaržanti Kroatijos rinktinė ir toliau stringa - europiečiai pralaimėjo trečią mačą paeiliui.

A.Velička buvo rezultatyvus (L.Šilkaitis, krepsinionamai.lt)

Kontrolinėse rungtynėse – netikėtas pralaimėjimas ir įveikta Kroatija (1)

07.08 10:25

Pergale tarptautinį turnyrą Izraelyje baigė Lietuvos dvidešimtmečių vaikinų rinktinė.

„Cibona“ laimėjo po šešerių metų pertraukos

„Lietkabelio“ snaiperio vedama „Cibona“ nukovė Europos taurėje žaidusią „Cedevita“ ir laimėjo titulą (3)

05.31 10:15

Kroatijos lygos finalo serijoje Zagrebo „Cibona“ komanda 100:98 (22:23, 32:22, 14:33, 32:20) palaužė Zagrebo „Cedevita“ krepšininkus ir laimėjo seriją 4:0.

V.Mrsičius Kauno klubo garbę gynė dar praeitame tūkstantmetyje (Scanpix nuotr.)

Pasaulio taurės atrankoje kapituliavusios Kroatijos rinktinės naujuoju strategu tapo buvęs žalgirietis (1)

05.02 18:02

Labai nesėkmingai Pasaulio taurės atrankos varžybose pasirodžiusi Kroatijos rinktinė ėmėsi pokyčių vyr. trenerio poste.

Kroatija žais Vasaros lygoje (BNS nuotr.)

NBA Vasaros lygoje rungtyniaus Kinijos ir Kroatijos rinktinės

03.20 18:45

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lyga šiemet bus itin įdomi europiečiams, kadangi prie jos prisijungs svečiai iš užsienio - Kroatijos ir Kinijos rinktinės.

D.Planiničius buvo rezultatyvus (FIBA Europe nuotr.)

Motyvacijos neturėję kroatai dar kartą apsijuokė (6)

02.25 21:33

Triuškinama nesėkme FIBA Pasaulio taurės Europos atrankos zonos J grupės varžybose finišavo Kroatijos (4/8) rinktinė.

M.Ponitka sužaidė puikias rungtynes (FIBA Europe nuotr.)

Kroatai patyrė visišką fiasko, lenkai ir italai žais Pasaulio taurėje (20)

02.22 23:28

Ketvirtą pergalę iš eilės FIBA Pasaulio taurės Europos zonos J grupės varžybose iškovojo Lenkijos (7/4) ekipa.

R.Kurilionoko auklėtiniai dar turi šansų patekti tolyn (FIBA Europe nuotr.)

Paskutinis Pasaulio taurės atrankos „langas“: latvių ir kroatų šansai, likę bilietai bei trenerio iš Lietuvos viltis (9)

02.20 14:23

Pasaulio taurės turnyro atrankoje liko paskutinis langas, kurio metu rinktinės sužais po dvejas rungtynes ir po jų paaiškės visos pagrindinio turnyro dalyvės.

„Cedevita“ iškovojo trofėjų

„Cedevita“ šeštą kartą iš eilės iškovojo Kroatijos taurę (5)

02.16 23:30

Zagrebo Cedevita šeštą sykį iš eilės iškovojo Kroatijos taurę. Turnyro finale 89:74 (29:17, 15:23, 22:15, 24:19) buvo įveikta Zagrebo Cibona.

E.Butkus pelnė 14 taškų (FIBA Europe nuotr.)

Šešiolikmečiai nušlavė Kroatiją (2)

01.28 19:21

Rolando Rakučio ir Mindaugo Noreikos vadovaujama Lietuvos šešiolikmečių vaikinų rinktinė pergalingai pradėjo tarptautinį turnyrą Turkijoje. Pirmose rungtynėse lietuviai 82:47 (22:6, 29:14, 14:16, 17:11) nugalėjo Kroatijos ekipą.

B.Bogdanovičius nesupranta FIBA sistemos (BNS nuotr.)

B.Bogdanovičius: tikiuosi, kad Kroatijos rinktinė žais Pasaulio taurėje, nors tą pasiekti ir bus sunku (6)

12.10 17:45

Bojanas Bogdanovičius šiuo metu turi puikų sezoną Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA), o jo kolegos Kroatijos rinktinėje siekia iškovoti vietą Pasaulio taurėje.

R.Seibutis vedė Lietuvą į pergalę (BNS nuotr.)

R.Seibutis: po pralaimėjimo Italijoje norėjosi sužaisti pergalingai

12.02 22:05

Pergalingai Pasaulio taurės turnyro atrankos langą baigė Lietuvos rinktinė, kuri namuose 79:62 pranoko Kroatijos krepšininkus.

D.Adomaičio kariauna pasiekė pergalę (BNS nuotr.)

D.Adomaitis: apie problemą antrajame kėlinyje, jaunimo pasirodymą ir D.Sabonio triumfą rinkimuose (6)

12.02 22:01

R.Seibutis buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose (BNS nuotr.)

Visas rungtynes pirmavusi Lietuvos rinktinė užtikrintai įveikė kroatus (165)

12.02 18:30

Pergalingai Pasaulio taurės turnyro atrankos „langą“ baigė Lietuvos (9/1) rinktinė, kuri namuose 79:62 (26:11, 17:28, 24:10, 12:13) pranoko Kroatijos (4/6) krepšininkus.

R.Stipčevičius nėra pakviestas ginti šalies garbės (BNS nuotr.)

Rinktinės trenerio asistentas stebisi, kodėl R.Stipčevičius neatstovauja Kroatijai (13)

12.02 12:55

Lietuvos rinktinė šį vakarą Pasaulio taurės atrankos varžybų Europos zonos J grupėje antrą kartą susitiks su Kroatija.

D.Adomaitis užjautė slovėnus (BNS nuotr.)

Prieš dvikovą su Kroatija D.Adomaitis akcentavo varžovų aukštaūgį ir užjautė slovėnus (13)

12.01 12:12

Lietuvos rinktinė šį Pasaulio taurės turnyro atrankos „langą“ baigs sekmadienį rungtynėmis namuose prieš Kroatiją.

Kroatams pergalė buvo labai reikalinga (FIBA Europe nuotr.)

Lietuvos rinktinės varžovų akistatoje – kroatų griebimasis už reikalingo šiaudo ir efektinga lenkų pergalė (3)

11.29 21:13

Kroatijos rinktinė (4/5) vasarą turėjo sudėtyje savo pajėgius žaidėjus, tačiau to neišnaudojo.

T.Zubčičius atstovaus šaliai (FIBA Europe nuotr.)

Į Lietuvą atvyksiantys kroatai paskelbė sudėtį: joje – būrys jaunimo (5)

11.15 16:59

Artimiausio FIBA „lango“ metu į Lietuvą atvyksianti Kroatijos rinktinė jau turi savo sudėtį. Joje – penkiolika pavardžių, o treneris Draženas Anzulovičius šįkart šansą yra privestas suteikti jaunimui. Vilniaus „Ryto“ naujokas Rokas Stipčevičius rinktinėje nežais, Panevėžio „Lietkabeliui“ atstovaujantis Dominikas Mavra ...

D.Benderiui nepavyksta atskleisti savo potencialo (Scanpix nuotr.)

„Suns“ atsisakė pratęsti sutartį su Kroatijos talentu (3)

10.31 09:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komandos viena po kitos pratęsia prieš dvejus–trejus metus naujokų biržoje pašauktų žaidėjų kontraktus. Kiek kitu keliu pasuko Fynikso „Suns“ ekipa. „Suns“ atsisakė galimybės dar sezonui pratęsti kontraktą su Kroatijos talentu Draganu Benderiu.

Įdomus faktas

1939 m. Europos čempionate Lietuva nugalėjo suomius 112:9 ir pasiekė didžiausią taškų skirtumą (103), iki tol pasiektą EČ rungtynėse. Šis rekordas išsilaikė 14 metų, kol 1953 m. buvusios TSRS rinktinė sutriuškino kitą Skandinavijos šalies – Danijos – krepšininkus 118:14 ir padidino skirtumą iki 104.