krivbasbasket

Griškėnas Darius 12 Krepsinis.net

Prastai rungtynių pabaigą sužaidęs „Lietkabelis“ turėjo pripažinti ukrainiečių pranašumą

09.06 09:20

Draugiškų rungtynių ciklą prieš 2013-2014 m. sezono kovas tęsia Panevėžio „Lietkabelio“ komanda. Panevėžiečiai Vilniuje rezultatu 94:100 (25:22, 27:22, 23:23, 19:33) pralaimėjo Kryvoj Rogo „Kryvbasket“ ekipai iš Ukrainos, kurią treniruoja lietuvis Romualdas Petronis.

valeika arturas 11

"Rūdupis" įtikinamai įveikė "Krivbasbasket" krepšininkus (4)

09.12 20:59

Rugsėjo 12 d. Prienų „Rūdupio“ krepšininkai Prienų sporto arenoje žaidė draugiškas rungtynes su „Krivbasbasket“ komanda iš Krivoj Rogo (Ukraina) ir įtikinamai įveikė varžovus 18 taškų skirtumu (96:78). Prienų komandai tai vienas iš pasiruošimo etapų prieš LKL, BBL ir Europos taurės turnyrus. Pasak komandos vyr.

Įdomus faktas

1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…