komunikacija

A.Dagilytė apsilankė „Iš eilutės“ podcaste (Krepsinis.net nuotr.)

„Iš eilutės“ su „Žalgirio“ komunikacijos vadove A.Dagilyte: kur slypi Kauno arenos fantastiško lankomumo paslaptis (7)

12.18 09:33

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius bei Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Pralaužk Vieną Šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

Š.Mazalas „Iš eilutės“ papasakojo apie LKL komunikaciją  (Scanpix nuotr.)

„Iš eilutės“ su Š.Mazalu: ryškiausios LKL asmenybės, „surežisuoti“ KMT burtai ir keiksmai bei pirotechnika arenose

11.20 09:21

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks portalo vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, komentatorius bei Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Pralaužk Vieną Šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

Pagyrų sulaukė „Lietkabelis“ (www.kavolelis.lt)

Identifikuoti svarbiausi veiksniai, lemiantys LKL klubų įvaizdį

01.23 09:51

Lietuvos sporto universitete (LSU) sėkmingai apgintas mokslinis darbas, kurio pagrindinė tyrimo ašis – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų įvaizdį lemiantys veiksniai. Turizmo ir sporto vadybos studijų programos absolventas Balys Šmigelskas teigia, kad LKL klubai formuodami savo įvaizdį žengia teisingu keliu, tačiau t...

Įdomus faktas

LKL krepšinio lyga įsikūrė 1993 balandžio 22 dieną. Visų sezonų LKL nugalėtojai buvo apdovanoti auksiniais čempionų žiedais.