Klaipėdos „Neptūnas“
III kėlinys, 2 min.
38
:
39
Atsinaujins po sek
Vilniaus „Rytas“

komplektacija

Pasvaliečiai vasarą padirbėjo pagirtinai (BNS nuotr.)

„Pieno žvaigždžių“ komplektacija: universali sudėtis, kuri pridarys problemų ir geriau vertinamoms komandoms (3)

09.07 12:39

Dauguma Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandų baiginėja savo vasaros darbus ir pradėjo draugiškų rungtynių ciklą, o portalas Krepsinis.net toliau jus supažindina su jų nuveiktais darbais.

„Rytas“ surikiavo gretas

Sukomplektuota „Ryto“ sudėtis: rizikingiausi sprendimai, stiprybės, silpnybės ir galimas pastiprinimas (40)

09.02 15:00

Dauguma Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) komandų baiginėja savo vasaros darbus ir pradėjo draugiškų rungtynių ciklą, o portalas Krepsinis.net toliau jus supažindina su jų nuveiktais darbais.

Ž.Šakičius šį sezoną buvo tikras panevėžiečių lyderis (BNS nuotr.)

„Penktas kėlinys“: komandų komplektacija – „Lietkabelio“ sudėties dėlionė (24)

04.20 12:00

Penktasis kėlinys pradeda laidų ciklą, kuriame bandys hipotetiškai burti keturių stipriausių Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ekipų sudėtis. Antroji komanda - Panevėžio Lietkabelis.

A.Butkevičius gali likti „Ryte“, kadangi sutarties išpirka yra gana didelė (Scanpix nuotr.)

„Penktas kėlinys“: komandų komplektacija – „Ryto“ sudėties dėlionė (49)

04.17 13:17

Penktasis kėlinys pradeda laidų ciklą, kuriame bandys hipotetiškai burti keturių stipriausių Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) ekipų sudėtis. Pirmoji komanda - Vilniaus Rytas.

Motiejūnas (Fotodiena.lt)P.Motiejūnas su Š.Jasikevičiumi sukomplektavo komandą

Komplektuodamas sudėtį „Žalgiris“ šią vasarą žengė tuo keliu, kurį anksčiau pramynė „Lietuvos rytas“ (23)

06.26 16:13

Kaip vadinama komanda, kuri vos prasidėjus vasarai susikomplektuoja sudėtį? Vasaros čempione. Šiemet tokia ekipa Lietuvoje galima vadinti Kauno „Žalgirį“.

Jeigu „Žalgiris“ įsigys judrų vidurio puolėją, A.Lapeta turės problemų (Fotodiena.lt)

Šachmatų partija tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“: kauniečiai dviem ėjimais pergudraus varžovus? (64)

01.22 00:08

Ketvirtadienį tarsi iš giedro dangaus atskriejo žinia, jog Kauno „Žalgiris“ pardavė Mantą Kalnietį Milano „Emporio Armani“ komandai.

B.Motumas turės žaisti vidurio puolėjo pozicijoje (Fotodiena.lt)

Vieną tikrą „centrą“ turintis „Žalgiris“ paskelbė: komandos komplektacija – baigta (220)

08.10 12:24

Kauno „Žalgirio“ komanda šį tarpsezonį daugiau naujokų neįsigys. Apie tai pranešė klubo direktorius Paulius Motiejūnas.

D.Tarvydas turėtų likti Mažeikių klube (NKL nuotr.)

„Mažeikiai“ baigia komplektuoti sudėtį, klube – trys naujokai

08.12 12:05

Sugrįžimui į Lietuvos krepšinio lygą (LKL) besirengianti „Mažeikių“ komanda baigia komplektacijos kitam sezonui darbui. Portalo Krepsinis.net kalbintas klubo direktorius Giedrius Petrulevičius teigė, kad „Mažeikiai“ yra pasiekę žodinius susitarimus su devyniais krepšininkais, bet jų pavardžių nenori atskleisti, kol nėr...

Leo Lyonsas Scanpix

„Lietuvos rytas“ veda derybas su L.Lyonsu (37)

08.03 12:56

Komplektaciją naujajam sezonui sunkiuoju krašto puolėju norinti baigti Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda dairosi į amerikiečius.

gintaras_krapikas_lt_13 Krepsinis.net

G.Krapikas: apie naują „Žalgirio“ veidą, grandų iš panosės pavogtus įžaidėjus, jaunimą ir „Lietuvos ryto“ komplektaciją (19)

09.17 17:43

2009 metų gruodžio pabaigoje Kauno „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio postą palikęs Gintaras Krapikas sugrįžo į komandą po beveik ketverių metų pertraukos.

masalskis vitoldas 11

"Žalgirio" direktorius V.Masalskis: žaidėjai - pagal trenerio pageidavimus (22)

08.11 00:04

Kauno „Žalgirio“ sporto direktorius Vitoldas Masalskis pabrėžė, kad šiemet komanda buvo komplektuojama pagal naujojo vyriausiojo trenerio Joano Plazos pageidavimus. – Direktoriau, ar esate patenkintas tarpsezoniu nuveiktu darbu? – vakar paklausėme V.Masalskio.

roberts lawrence 11 LRY

L.Robertso ateitis "Lietuvos ryte" nėra aiški, su T.Rice'u dar neatsisveikinta (16)

06.21 11:54

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šią vasarą gali atsisveikinti su dar daugiau žaidėjų. Kaip portalui Krepsinis.net sakė klubo direktorius Martynas Purlys, neatmetama, jog ekipą paliks aukštaūgis Lawrence‘as Robertsas. „Robertsas yra „Lietuvos ryto“ klubo narys ir turi galiojančią sutartį.

Įdomus faktas

1939 m. Europos auksą latviai lietuviams, galim sakyti, padovanojo per savo žioplumą. Turnyro favoritų tarpusavio rungtynėse, kuriose praktiškai sprendėsi aukso medalio laimėtojas, latviai likus žaisti vos keliolikai sekundžių pirmavo 36:35. Kamuolį turėjo latvis Arenas, jis žiūrėjo į teisėjų stalelį ir laukė finalinio signalo. Latvių treneris Baumanas atsistojęs šaukė “Laikas!, laikas!”. Salėje buvo neapsakomas triukšmas. Arenas ir suprato, kad rungtynių laikas jau baigėsi ir didelio džiaugsmo pagautas metė kamuolį aukštyn, į lietuvių krepšio pusę. Lietuvis A.Andrulis pagavo kamuolį, jį perdavė po krepšiu stovėjusiam P.Lubinui, kurio metimas buvo taiklus. Teisėjai taškus įskaitė ir pergalė atiteko Lietuvai. Tokia rungtynių baigtis sutirštino Lietuvos ir Latvijos sporto organizacijų santykius. Įtampa jau buvo pasireiškusi 1937 m., kai po Europos čempionato Rygoje čempionai lietuviai viešbutyje pamiršo Latvijos Prezidento dovaną – sidabrinę lėkštę…