kelly

R.Kelly nuo šiol yra pilnateisis „Hawks“ narys (nuotr. AFP-Scanpix)

„Hawks“ iki sezono pabaigos pasiliko Djuko universiteto absolventą

02.24 17:28

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidutiniokė Atlantos „Hawks“ ekipa tvirtina savo puolėjų grandį. Kontraktas iki sezono pabaigos yra paruoštas Ryanui Kelly. 25 metų 211 cm ūgio amerikietis ketverius metus mokėsi prestižiniame Djuko universitete.

J.Clarksonas vienas iš nedaugelių, kuris vertas likti Los Andželo ekipoje (Scanpix nuotr.)

Kardinalių permainų „Lakers“ vasara: žaidėjai, su kuriais būtina atsisveikinti ir tie, kurie verti likti (6)

03.30 14:00

Los Andželo „Lakers“ komanda žygiuoja tarpsezonio link, taip ir nepakildama iš paskutinės vietos vakarų konferencijoje.

Kelly Scanpix

„Lakers“ pasiekė susitarimą su R.Kelly (3)

07.19 13:21

Los Andželo „Lakers“ klubas pasiekė susitarimą dėl dvejų metų sutarties su 23 metų 211 cm ūgio puolėju Ryanu Kelly. Finansinės kontrakto sąlygos kol kas nėra skelbiamos, tačiau manoma, kad krepšininkas uždirbs apie milijoną JAV dolerių. Praėjusiais metais NBA lygoje debiutavęs aukštaūgis sužaidę 59 mačus, kuriuose per ...

Įdomus faktas

Tradicijos sugužėti į barus ir su alaus bokalais rankose palaikyti tarptautiniame turnyre kovojančią Lietuvos rinktinę beveik tokios pat senos kaip ir pats Lietuvos krepšinis. 1937 m. Europos čempionato metu Kauno alaus barai būdavo perpildyti studentijos, kuri per radijo aparatus tiesiogiai klausydavosi krepšinio transliacijų iš Rygos. Kavinėse ir restoranuose grojantys orkestrai taip pat turėjo užleisti vietą radijo imtuvams.