Kazachstane ir toliau užtikrintai žygiuoja Norberto Gigos atstovaujami Almatos Irbis (8/1).
Kazachstano pirmenybėse po pirmosios nesėkmės atsitiesti pavyko Norberto Gigos komandai.
Kazachstano pirmenybėse nelengvą pergalę pasiekė Norberto Gigos atstovaujama ekipa.
Mažiau nei tris mėnesius su Bahreino rinktine (2/4) padirbėjęs Mindaugas Lukošius sugebėjo pasiekti apčiuopiamų rezultatų FIBA Pasaulio taurės atrankos Azijos zonoje.
Ukraina, Karachstanas, Latvija, Turkija, Saudo Arabija, Egiptas, Prancūzija – tiek šalių per savo karjerą matęs yra Edgaras Želionis.
Astanos „Astana“ pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu iš Lietuvos Ramūnu Butautu. „Pasiūlymą pratęsti sutartį priimu kaip savo ir viso trenerių štabo darbo įvertinimą. Dėkoju klubo vadovybei už pasitikėjimą“, – sakė R.Butautas. Į Kazachstaną strategas dirbti atvyko šių metų pradžioje, kai komanda kentė pergalių bad...
Ramūno Butauto vadovaujama Astanos „Astana“ komanda iškovojo trofėjų ir tapo Kazachstano čempione. Finalinėje kovoje lietuvio ekipa 81:56 (26:21, 23:9, 24:13, 8:13) įveikė Almatos „Almatinskij Legion“ krepšininkus. Nugalėtojus į pergalę vedė 18 taškų pelnę Jerry Johnsonas, po 12 pridėjo Rašidas Mahalbašičius, Antonas P...
Praėjusį sezoną Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klube baigęs Gytis Sirutavičius karjerą pratęs Kazachstano pirmenybėse. 30 metų 195 cm ūgio gynėjas sudarė sutartį su šios šalies vicečempione Atyrau „Barsy“ ekipa.
Buvusiam Vilniaus "Lietuvos ryto" komandos legionieriui Jerry Johnsonui patiko Kazachstanas. Artimiausiu metu amerikiečiui bus suteikta Kazachstano pilietybė. Kazachstaniečiai taip pat priviliojo šios šalies "Astana" klubo vyriausiąjį trenerį Matteo Boniciolli, su kuriuo bus sudarytas dvejų metų kontraktas.
Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.