justa

Nuo šiol ekipa bus „Perlo Energija“

„Ryto“ dubleriai keičia pavadinimą (1)

10.15 12:52

Spalio 15 dieną prasidedančių 2020-2021 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių gerbėjų laukia naujiena. Kitaip nei skelbta anksčiau, lygoje nebus dviejų Perlo klubų. Pirmąsias NKL rungtynes Vilniaus Perlas žais vilkėdamas naujus marškinėlius. Komanda keičia pavadinimą ir tampa Vilniaus Perlas Energija.

E.Justa neslepia ambicingų tikslų (BNS nuotr.)

E.Justa: mūsų tikslas yra laimėti jaunimo Eurolygą (3)

02.20 15:20

Vilniaus Ryto jaunimo komandos žaidėjų ir trenerių emocijos po Kaune laimėto Eurolygos jaunimo atrankos turnyro jau nurimo. Už komandos vairo stovintis vyriausiasis treneris Edvinas Justa sako, kad pergalės Kaune jo nenustebino, mat šiam turnyrui buvo kruopščiai ruoštasi. Kartu treneris priduria, kad tai maloni, tačiau tik tarpinė pergalė, o pavasarį komanda sieks į Vilnių sugrąžinti Eurolygos jaunimo čempionų taurę.

E.Justa papasakojo „Ryto“ sistemos žaidėjus (Scanpix nuotr.)

„Iš eilutės“ su „Perlo“ vyr. treneriu E.Justa: apie kovas su „Žalgirio“ dubleriais ir kiek toli gali eiti „Ryto“ talentai (14)

01.22 10:10

Krepsinis.net podcastas Iš eilutės pasistengs į krepšinį pažvelgti kitu kampu: karščiausios savaitės temos, nestandartiniai pašnekovai bei unikalus turinys, kurį jums pateiks komentatorius bei Krepsinis.net žurnalistas Tautvydas Kubilius ir Pralaužk Vieną Šaltą veidas ir balsas Airidas Jankus.

E.Justa neteko darbo jaunimo komandoje

Skandalas neapsiėjo be pasekmių: „Lietuvos rytas“ nutraukė sutartis su jaunimo komandos vadovu ir treneriu (32)

03.19 18:31

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšinio klubas ketina nutraukti sutartis su žmonėmis pažeminusiais visos organizacijos vertybes.

16-mečiai rengiasi kovoms Turkijoje (LKF nuotr.)

16-mečių vaikinų rinktinė vasarą vyksiančiam Europos čempionatui ruošiasi jau dabar

01.25 15:39

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinė tęsia pasiruošimą vasarą vyksiančiam Europos jaunučių čempionatui. Trenerio Edvino Justos auklėtiniai susirinko į dviejų dienų treniruočių stovyklą Kaune, o jau sausio 28 dieną dalyvaus tarptautiniame turnyre Turkijoje.

Įdomus faktas

Nuo 2004-2005 metų sezono LKL čempionatas vadinasi pagrindinio rėmėjo “Mažeikių naftos” vardu.