Netikėto kvietimo iš Jeruzalės sulaukęs aukštaūgis tvarkosi su naujais iššūkiais: žinojau, kad lengvo gyvenimo nebus (5)

11.27 07:00

Pastaruosius penkerius metus Mindaugo Kupšo kelias vis blaškosi tarp Lietuvos ir įvairių užsienio klubų.

O.Hunteris buvo geriausias Tel Avivo ekipoje (Scanpix nuotr.)

„Maccabi“ pergalę Izraelyje įtvirtino tik ketvirtame kėlinyje, „Bayern“ iš Vokietijos taurės iškrito aštuntfinalyje (1)

10.14 22:57

Nelengvą pergalę Izraelio pirmenybėse iškovojo Tel Avivo Maccabi (2/0) klubas, 102:86 (27:26, 27:23, 20:20, 28:17) nugalėjęs Eilato Hapoel (0/2).

J.Cohenas liko suglumęs dėl savo statuso (Scanpix nuotr.)

Izraelyje skiriamos piniginės premijos už mažą legionierių skaičių

09.29 22:16

Izraelio pirmenybės pasiekė naują susitarimą su žaidėjų asociacija. Nustatyti legionierių limitai bei keletas kitų taisyklių.

O.Casspi surinko net 33 naudingumo balus

O.Casspi ir N.Wolterso vedamas „Maccabi“ be problemų žengė į kitą taurės etapą

09.24 23:23

Pergale kovas Izraelio taurėje pradėjo Tel Avivo „Maccabi“ ekipa. Ketvirtfinalyje įvykusiame Tel Avivo derbyje „Maccabi“ 87:67 (25:18, 15:13, 22:17, 25:19) nugalėjo „Hapoel“ klubą.

Lietuviai kovos dėl devintos vietos (FIBA Europe nuotr.)

16-mečiai nesulaikė „Žalgirio“ budelio sūnaus, bet džiaugėsi užtikrintu laimėjimu (2)

08.16 19:15

Dar vieną užtikrintą pergalę Europos U-16 čempionate iškovojo Lietuvos komanda.

M.Kupšas žais Izraelyje (BNS nuotr.)

M.Kupšas keliasi į „Hapoel“ klubą (20)

08.14 11:26

Jeruzalės Hapoel komandoje kitą sezoną matysime rungtyniaujant vidurio puolėją iš Lietuvos.

E.Omogbo keliasi į Italijos antrą lygą (BNS nuotr.)

„Pieno žvaigždėse“ žibėjęs E.Omogbo persikėlė į antrąją Italijos lygą (5)

07.26 12:59

Praėjusio sezono pirmąją dalį Pasvalio Pieno žvaigždėse praleidęs Emmanuelis Omogbo grįžta rungtyniauti į Italiją.

D.Avdija švenčia pelnytą auksą (FIBA Europe nuotr.)

Dvidešimtmečių čempionate auksą Izraeliui nukalė dvejais metais jaunesnis vunderkindas (14)

07.21 22:29

Saldžią pergalę Europos dvidešimtmečių čempionato finale iškovojo Izraelio rinktinė, 92:84 (24:24, 18:18, 24:17, 26:25) nugalėjusi Ispanijos bendraamžius.

Izraelio U20 rinktinė sustabdė lietuvius (FIBA Europe nuotr.)

Dvidešimtmečių kovą dėl medalių ketvirtfinalyje sustabdė Izraelio rinktinė (143)

07.18 20:00

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė neperžengė Europos čempionato ketvirtfinalio barjero, nes jame 78:94 (18:20, 26:33, 17:23, 17:18) klupo prieš turnyro šeimininkus Izraelio bendraamžius.

Y.Zoosmanas sulaukė dosnaus pasiūlymo

„Maccabi“ nori sulaikyti savo talentą nuo persikėlimo į NBA (2)

06.23 17:48

Vietinių talentų stokojanti Tel Avivo Maccabi ekipa sieks kuo ilgiau savo gretose išlaikyti jaunąjį Yovelį Zoosmaną.

„Maccabi“ apgynė titulą

„Maccabi“ tapo Izraelio čempione (1)

06.14 08:39

Izraelio pirmenybių finalo rungtynėse Tel Avivo Maccabi 89:75 (20:13, 24:29, 20:15, 25:18) nugalėjo Rišono Maccabi krepšininkus ir laimėjo titulą antrus metus iš eilės.

S.Wilbekinas atvedė „Maccabi“ į finalą

„Maccabi“ į Izraelio lygos finalą pateko vieno metimo persvara (4)

06.10 22:35

Izraelio lygoje prasidėjo neįprasto formato lemiamos kovos. Tik šioje šalyje nacionalinių pirmenybių čempionas sprendžiasi finalo ketverte.

J.Pargo Tel Avivo komandos neišgelbėjo

Prieš lemiamą mūšį Eurolygoje – „Maccabi“ pralaimėjimas vietiniame fronte (3)

04.01 10:47

Menkus šansus patekti į Eurolygos atkrintamąsias išsaugojęs Tel Avivo Maccabi klubas, panašu, vietinių pirmenybių peripetijomis galvos itin nekvaršina.

L.Klimas tarp lietuvių buvo geriausias

Lemiamame ketvirtyje subyrėję penkiolikmečiai nusileido Izraelio bendraamžiams (1)

03.28 20:26

Lietuvos penkiolikmečių vaikinų rinktinė, vadovaujama trenerių Karolio Abramavičiaus (KM Žalgiris) ir Donato Mikulevičiaus (KM Tornado), antrose tarptautinio turnyro rungtynėse Maskvoje patyrė pralaimėjimą. Lietuviai 83:96 (24:14, 21:26, 17:25, 21:31) nusileido Izraelio ekipai.

A.Tyusas pelnė 17 taškų

Prieš mačą su „Žalgiriu“ – užtikrinta „Maccabi“ pergalė vietiniame fronte (1)

03.17 20:49

Laukdama Kauno Žalgirio ekipos vizito Tel Avivo Maccabi (17/4) komanda Izraelio lygoje namuose 78:61 (20:19, 19:10, 13:18, 26:14) įveikė Naharijos Ironi (5/16) klubui.

A.Stoudemire'as taps Izraelio piliečiu (FIBA Europe nuotr.)

A.Stoudemire'as gaus Izraelio pilietybę (6)

03.12 22:04

Jeruzalės Hapoel ne pirmą sezoną leidžiantis Amar‘e Stoudemire‘as Izraelyje jaučiasi itin puikiai. Tai puikiai patvirtina ir pastarosios naujienos.

D.Milosavljevičius buvo sunkiai sulaikomas (FIBA Europe nuotr.)

Į kampą įspausti serbai susidorojo su oponentais ir žais Pasaulio taurėje (6)

02.24 18:49

Esminę pergalę FIBA Pasaulio taurės Europos zonos L grupėje varžybose iškovojo Serbija (7/5).

Izraelio rinktinė gali iš serbų atimti kelialapį į Kiniją (FIBA Europe nuotr.)

Izraelis išsilaikė kovoje dėl vietos Pasaulio taurėje (4)

02.21 22:31

Išlikti kovoje dėl patekimo į FIBA Pasaulio taurę padėjusią pergalę pasiekė Izraelio rinktinė, Tel Avive 81:77 (15:19, 21:16, 18:17, 27:25) nugalėjusi Vokietijos rinktinę.

E.Omogbo žais Izraelio antrajame divizione (BNS nuotr.)

E.Omogbo iš LKL keliasi į antrąją Izraelio lygą (11)

02.07 15:06

Su Pasvalio Pieno žvaigždėmis atsisveikinęs Emmanuelis Omogbo iškeliavo rungtyniauti į Izraelį.

Y.Zoosmanas išplėšė savo komandai antrąjį pratęsimą

„Maccabi“ pergalę prieš Izraelio lygos autsaiderius išvargo tik po dviejų pratęsimų (1)

01.28 21:27

Sunkią pergalę vietinėse pirmenybėse išvargo Tel Avivo Maccabi (12/3) ekipa, tik po dviejų pratęsimų išvykoje 104:100 (21:29, 22:13, 20:19, 20:22, 7:7, 14:10) palaužusi autsaiderę Ašdodo Maccabi (5/10).

Įdomus faktas

Prancūzijos krepšinio rinktinė niekada nėra tapusi čempione: 4 kartus laimėjo Europos pirmenybių bronzą (1937 m., 1951 m., 1953 m., 1959 m.), 1 kartą sidabrą (1949 m.) ir dukart tapo olimpinių žaidynių vicečempionais (1948 m. ir 2000 m.).