ivanov

Ivanov Dejan 12 Krepsinis.net

Buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius rungtyniaus Bolonijoje (5)

08.21 10:15

Bolonijos „Virtus“ ekipa ruošiasi artėjančiam sezonui ir papildė gretas puolėju. Komanda pasirašė sutartį su 27 metų 205 cm ūgio Dejanu Ivanovu.

Ivanov Dejan 12 Krepsinis.net

300 tūkst. eurų per sezoną gaunantis D.Ivanovas arti persikėlimo į Italijos klubą (42)

04.18 09:44

Italijos žiniasklaida praneša, kad Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos aukštaūgis Dejanas Ivanovas yra arti susitarimo su Varezės „Cimberio“ komanda. Beje, italų duomenimis, per sezoną D.Ivanovas uždirba 300 tūkst. eurų.

Ivanov Dejan 12

Pagerėjęs D.Ivanovo žaidimas kiek padidino šansus likti „Lietuvos ryte“ (30)

12.11 17:36

Vilniaus „Lietuvos ryto“ aukštaūgis iš Bulgarijos Dejanas Ivanovas sezono pradžioje atrodė blankiai ir klubo vadovai ėmė rimtai svarstyti galimybę atsisveikinti su legionieriumi. Vis dėlto D.Ivanovas pagerino žaidimą ir tai padidino jo šansus likti „Lietuvos ryte“.

roberts lawrence 11 LRY

L.Robertso ateitis "Lietuvos ryte" nėra aiški, su T.Rice'u dar neatsisveikinta (16)

06.21 11:54

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda šią vasarą gali atsisveikinti su dar daugiau žaidėjų. Kaip portalui Krepsinis.net sakė klubo direktorius Martynas Purlys, neatmetama, jog ekipą paliks aukštaūgis Lawrence‘as Robertsas. „Robertsas yra „Lietuvos ryto“ klubo narys ir turi galiojančią sutartį.

ivanov_dejan_12

D.Ivanovas buvusiai komandai parašė atsisveikinimo laišką (1)

06.20 05:27

Naująjį Vilniaus "Lietuvos ryto" puolėją Dejaną Ivanovą su buvusia komanda siejo ypatingas ryšys. Tai bulgaras įrodė Montegranaro "Sutor" ekipai parašydamas atsisveikinimo laišką. "Turiu jums papasakoti, kaip jaučiuosi komandoje praleidęs ketverius metus.

Puolėjas - pirmasis "Lietuvos ryto" vasaros pirkinys (Scanpix nuotr.)

Į puolėjo poziciją nupirktas D.Ivanovas: "Lietuvos rytas" - vienas geriausių klubų Europoje (28)

06.14 07:51

Vilniaus "Lietuvos ryto" direktorius Martynas Purlys "Lietuvos ryto" dienraščiui atskleidė, kad komandos naujokas Dejanas Ivanovas įsigytas į sunkiojo krašto puolėjo poziciją. Šioje pozicijoje vilniečiai jau ir taip turi tris žaidėjus - Lawrence'ą Robertsą, Mindaugą Katelyną ir Vilmantą Dilį.

"Lietuvos rytą" oficialiai papildė D.Ivanovas (55)

06.13 13:37

Naujam sezonui besirengiantis Vilniaus "Lietuvos ryto" klubas sukirto rankomis su bulgaru Dejanu Ivanovu. "Lrytas.lt" skelbia, jog sudarytas vienerių metų kontraktas su galimybe jį pratęsti dar metams. Sunku pasakyti, ar D.Ivanovas "Lietuvos ryte" pakeis į Toronto "Raptors" išvyksiantį Joną Valančiūną, ar legionierius ...

Aiškėja VTB Vieningosios lygos ateities kontūrai (Scanpix nuotr.)

S.Ivanovas: ironiška, bet jei taisyklių pakeitimai būtų įvykę dabar, "Lietuvos rytas" patektų į Eurolygą (43)

05.03 22:06

VTB Vieningosios lygos prezidentas Sergejus Ivanovas finalo ketverto metu atskleidė tolimesnės turnyro ateities strategiją. Svarbiausias paaiškėjęs klausimas – kelialapių į Eurolygą ir atrankos turnyrą dalybos. „Krepšinio lygos galės rinktis, ar kelialapius į Eurolygą skirti per nacionalinį čempionatą, ar per VTB pirme...

Įdomus faktas

Vokiečio Dirko Nowitzkio motina Helena buvusi Vokietijos moterų krepšinio rinktinės narė, tėvas – buvęs rankininkas.