iberostar

Veteranas M.Huertasas rungtyniavo puikiai (Scanpix nuotr.)

A.White'as liko šešėlyje, Karaliaus taurėje – dar viena drama (5)

02.14 22:13

Ispanijos Karaliaus taurėje buvo sužaistas trečiasis ketvirtfinalis, kuriame triumfavo Andoros „MoraBanc“ klubas.

A.White'as surinko 16 naudingumo balų (FIBA Europe nuotr.)

Eurolygą palikęs A.White'as triumfavo FIBA Tarpžemyninėje taurėje (6)

02.10 09:49

Antrą kartą savo klubo istorijoje FIBA Tarpžemyninės taurės nugalėtoja tapo Tenerifės „Iberostar“ ekipa.

N.Mirotičius vėl žaidė puikiai (Scanpix nuotr.)

Į nuovargį ranka numojęs N.Mirotičius nukalė sunkią „Barcelona“ pergalę žalgiriečių susidūrime (11)

02.02 21:30

Sunkią pergalę Ispanijos pirmenybėse iškovojo Barselonos Barcelona (16/4) ekipa, išvykoje 87:83 (23:20, 27:20, 14:18, 23:25) nugalėjusi Tenerifės Iberostar (13/7).

A.White'as pelnė 12 taškų (FIBA Europe nuotr.)

A.White'as ir jo komandos draugai nušlavė Latvijos klubą (3)

01.28 23:24

Dar vieną pergalę FIBA Čempionų lygos C grupėje į savo sąskaitą įsirašė Tenerifės „Iberostar“ (11/2) klubas.

A.White'as greitai pritapo Tenerifės klube (FIBA Europe nuotr.)

Š.Vasiliausko ekipa skaudžiai krito prieš A.White‘o vedamą klubą

01.22 20:59

Dar vieną nesėkmę FIBA Čempionų lygoje patyrė Gaziantepo Gaziantep (3/9) klubas, namie 65:88 (14:20, 16:25, 16:24, 19:19) nusileidęs Tenerifės Iberostar (10/2) ekipai.

A.White'as puikiai debiutavo

A.White'as solidžiai debiutavo Tenerifėje (7)

01.18 21:34

Aaronas White’as sužaidė debiutines savo rungtynes Tenerifėje ir namuose 76:59 (24:12, 15:17, 11:13, 26:17) su Iberostar (12/6) ekipa džiaugėsi pergale prieš Madrido Estudiantes (4/14) klubą.

A.White'as tapo laisvuoju agentu (Scanpix nuotr.)

„AX Armani“ nutraukė sutartį su A.White‘u, kuris keliasi į Ispaniją (35)

01.15 14:06

Buvęs žalgirietis Aaronas White’as taip ir nerado savo vietos Milane – paskelbta, kad klubas nutraukė sutartį su amerikiečiu.

A.White'as ko gero paliks Milaną (Scanpix nuotr.)

A.White'as – arti persikėlimo į Ispaniją (30)

01.13 18:59

Buvęs žalgirietis Aaronas White’as niekaip neranda vietos Milane ir gali palikti AX Armani ekipą jau netrukus.

E.Mockevičiui diena buvo prasta

Juoda diena E.Mockevičiui – sužaidė blogiausią sezono mačą (3)

01.05 16:16

Nesėkmingą etapą Ispanijos pirmenybėse išgyvena Fuenlabrados Montakit (4/12) komanda su Egidijumi Mockevičiumi, kuri išvykoje 63:74 (20:19, 14:18, 14:22, 15:15) nusileido Tenerifės Iberostar (10/6) klubui.

Y.Fallas pridėjo svarbius taškus ir gerai kovėsi dėl kamuolių (Scanpix nuotr.)

Tenerifėje – sunki „Baskonia“ pergalė

10.27 23:16

Vitorijos Baskonia (3/3) pasiekė sunkią pergalę Ispanijos lygoje, kur išvykoje 79:78 (18:18, 20:15, 22:28, 19:17) nugalėjo Tenerifės Iberostar (3/3) klubą.

D.Dulkys sužaidė prastą mačą

D.Dulkys buvo blankus, o jo ekipa prieš mačą su „Lietkabeliu“ buvo sutriuškinta

10.20 15:06

Beviltišką nesėkmę Ispanijos lygoje patyrė Deivido Dulkio atstovaujama Manresos Baxi (1/4) ekipa, kuri namuose 61:81 (22:19, 9:20, 12:24, 18:18) nusileido Tenerifės Iberostar (3/2) krepšininkus.

K.Singleris pasitraukė iš profesionalaus krepšinio (Scanpix nuotr.)

Buvęs NBA ir Eurolygos žaidėjas baigė karjerą sulaukęs vos 31-erių (1)

10.17 14:17

Netikėtai apie karjeros pabaigą paskelbė 31-erių puolėjas Kyle‘as Singleris. Krepšininkas apie tai pranešė palikdamas Tenerifės Iberostar klubą.

S.Llullas svarbiausiu metu pataikė du tritaškius (Scanpix nuotr.)

Nelengvas „Real“ vakaras: čempionus gelbėjo S.Llullas, J.Mickey atliko dėjimą nuo baudų metimų linijos (6)

10.06 09:46

Trečią pergalę iš eilės Ispanijos čempionate iškovojo titulą ginanti Madrido „Real“ (3/0) ekipa.

A.Kulboka nesužibėjo

A.Kulboka niūriai debiutavo Ispanijos pirmenybėse

09.26 07:54

Pergalę pirmosiose Ispanijos pirmenybių rungtynėse iškovojo Bilbao RETAbet (1/0) klubas, išvykoje 81:67 (17:14, 17:21, 21:12, 26:20) nugalėjęs Tenerifės Iberostar (0/1) ekipą.

„Fenerbahče“ pasiekė pergalę

Eurolygos klubai draugiškuose mačuose skynė pergales (2)

09.19 23:48

Eurolygos klubai toliau ruošiasi naujam sezonui ir prieš jį skina pergales. Stambulo Anadolu Efes ekipa 100:81 (29:19, 22:19, 25:25, 24:18) sutriuškino Zadaro Zadar klubą.

N.Stauskas nesužibėjo

N.Stauskas „Baskonia“ gretose išsiskyrė pro šalį laidydamas metimus (2)

09.04 22:37

Lietuviškų šaknų turintis kanadietis Nikas Stauskas debiutavo su Vitorijos Baskonia marškinėliais, o jo atstovaujama ekipa draugiškame mače Pamplonoje 76:65 (10:6, 24:16, 21:19, 21:24) nugalėjo Tenerifės Iberostar.

S.Yusta žais Tenerifės klube (Scanpix nuotr.)

„Real“ klube neatsiskleidęs ispanas rungtyniaus kitoje šalies komandoje

07.13 14:17

Kelis sezonus Ispanijos čempionų stovykloje praleidęs puolėjas Santiago Yusta pakeitė klubą.

C.Iversonas keliasi į Sankt Peterburgą (Scanpix nuotr.)

„Zenit“ pasipildė Ispanijoje žaidusiu aukštaūgiu

07.11 11:23

Į Eurolygą žengusi Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipa sustiprino priekinę liniją. Į Rusiją keliasi Ispanijoje žaidęs aukštaūgis Coltonas Iversonas.

S.Rodriguezas gali kitą sezoną žaisti Europos taurėje (Scanpix nuotr.)

Du žinomi įžaidėjai kitą sezoną į Eurolygą veikiausiai negrįš (6)

07.06 13:18

Eurolygoje kitą sezoną bus galima pasigesti iškart dviejų gerų žinomų įžaidėjų - Sergio Rodriguezo ir Marcelinho Huertaso.

„Virtus“ iškovojo titulą (FIBA Europe nuotr.)

Visą mačą dominavusi „Virtus“ tapo FIBA Čempionų lygos nugalėtoja (14)

05.05 20:59

FIBA Čempionų lygos finalo rungtynėse Bolonijos Virtus klubas 73:61 (20:8, 18:16, 20:20, 15:17) pranoko Tenerifės Iberostar krepšininkams ir iškovojo titulą.

Įdomus faktas

Ekscentriškasis italas Carltonas Myersas po 1999 m. Europos čempionato, kuriame Italija laimėjo 1-ąją vietą, pradėjo skaityti Bibliją.