holiday

Justinas Holiday'us rado naują klubą (Scanpix nuotr.)

J.Holiday'us keliasi į brolio ekipą

07.19 21:26

Memfio Grizzlies komandą palikęs ir laisvuoju agentu tapęs Justinas Holiday’us rado naują klubą.

A.Daviso žaidimo laikas bus apribotas (Scanpix nuotr.)

„Pelicans“ gerokai apribos abiejų lyderių žaidimo laiką (18)

02.22 12:42

Naujojo Orleano Pelicans klubas nusprendė, jog per likusią šio sezono dalį ribos savo dviejų lyderių žaidimo laiką.

J.Holiday'us iš premijų susirinko per pusę milijono JAV dolerių (Scanpix nuotr.)

„Pelicans“ vienam lyderių – antra stambi premija šiame sezone

03.12 15:38

Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos vienas lyderių Jrue Holiday‘us toliau pildosi savo banką sąskaitą už tai, jog išvengia traumų. Paskelbta, kad žaidėjas šiame sezone jau susižėrė 255 tūkst. JAV dolerių už tai, kad ant parketo praleido daugiau nei 2 tūkst. minučių. Dabar atletas gaus antrąją premiją – 255 tūkst.

J.Holiday'us liks Naujajame Orleane (Scanpix nuotr.)

J.Holiday‘aus ateitis jau beveik aiški (2)

06.30 20:11

Nors laisvųjų agentų turgaus kulminacija tik artėja, panašu, kad Jrue Holiday‘aus ateitis jau tapo aiški. Skelbiama, jog gynėjas baigia sutarti su Naujojo Orleano „Pelicans“ klubu ir tęs karjerą jame. J.Holiday‘us nenorėjo keisti komandos, nes jaučia didelį dėkingumą „Pelicans“ vadovybei, kuri suprato ir pa...

J.Holiday'us pirmenybę teikia dabartinei komandai (Scanpix nuotr.)

Laisvuoju agentu tapsiantis J.Holiday‘us jau yra suplanavęs susitikimą su pirmuoju klubu

06.29 20:33

Ilgametis Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos gynėjas Jrue Holiday‘us taps laisvuoju agentu jau netrukus ir jau yra susiplanavęs pirmą susitikimą. Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) laisvųjų agentų turguje sėkmę išbandysiantis amerikietis vis tik pirmenybę teiks „Pelicans“ ir su šios komandos atstovais susi...

J.Holiday'us laukiamas komandoje ir kitą sezoną (Scanpix nuotr.)

„Pelicans“ stengsis išsaugoti J.Holiday‘ų

04.04 20:57

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda vasarą stengsis pratęsti kontraktą su laisvuoju agentu tapsiančiu Jrue Holiday‘umi. Klubas pabrėžia, kad gynėjas yra svarbi „Pelicans“ dalis. „Jrue yra svarbus mums darant tai, ką darome, ir dėl to diskusijų jokių negali būti“, – sakė „Pe...

J.Holiday'us pagaliau prisijungs prie komandos (Scanpix nuotr.)

Buksuojanti „Pelicans“ pagaliau sulauks J.Holiday'aus pagalbos

11.11 17:55

Vos kartą per devynis susitikimus laimėjusi Naujojo Orleano „Pelicans“ pagaliau sulaukė geros žinios – prie komandos prisijungs Jrue Holiday‘us. 26-erių amerikietis šį sezoną dar nežaidė, kadangi rūpinosi nėščia žmona, kuriai buvo reikalinga smegenų auglio operacija.

J.Holiday'us laiką skirs žmonai (Scanpix nuotr.)

Skaudi šeimyninė nelaimė privers J.Holiday‘ų praleisti sezono pradžią (4)

09.04 17:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ komandos įžaidėjas Jrue Holiday‘us praleis kito sezono pradžią. Krepšininko nėščiai žmonai tapo reikalinga smegenų auglio operacija, dėl to amerikietis nusprendė likti su mylimąja tiek, kiek jai reikės.

Ar tikrai Drake'as nesutrukdė J.Holiday'ui? (Scanpix nuotr.)

J.Holiday‘us teisinasi: Drake'as man netrukdė grąžinti kamuolį iš užribio (1)

03.16 20:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Toronte tarp „Raptors“ ir Čikagos „Bulls“ buvo užfiksuotas įdomus epizodas. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 25,8 sek. Čikagos „Bulls“ gynėjas Justinas Holiday‘us rengėsi grąžinti kamuolį iš už užribio ir čia prie jo priėjo pirmoje eilėje sėdintis reperis D...

J.Holiday'us palieka „Golden State Warriors“ gretas (Scanpix nuotr.)

J.Holiday‘us atsisveikino su NBA čempionais

07.05 13:27

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionas Justinas Holiday‘us palieka Oklando „Golden State Warriors“ gretas. 26 metų 198 cm ūgio gynėjas tikisi pasirašyti pelningesnį kontraktą su kita komanda ir joje gauti daugiau žaidybinio laiko. Kadangi „Warriors“ gynėjų grandyje yra didelė konkurencija, J.Holiday&l...

R.Rondo sulaukė dėmesio (Scanpix nuotr.)

„Kings“ aktyviai ieško atakų organizatoriaus (1)

06.30 23:15

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ ekipa aktyviai ieško įžaidėjo ir turi penkis kandidatus į šią vietą. Didžiausias susidomėjimas yra skiriamas dviem krepšininkams, kurie šią vasarą bus laisvaisiais agentais – Rajonui Rondo ir Jeremy Linui.

J.Holiday'aus sezonas baigtas (Scanpix nuotr.)

„Pelicans“ ekipa sezoną užbaigti turės be J.Holiday‘aus

04.07 21:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda likusią sezono dalį turės rungtyniauti be įžaidėjo Jrue Holiday‘aus. Atakų organizatorius vis dar jaučia kojos skausmus ir į krepšinį grįžti nėra pajėgus, nors, pagal ankstesnes prognozes, turėjo tai padaryti.

J.Holiday'us neatsigavo po traumos (Scanpix nuotr.)

Vienas „Pelicans“ lyderių nerungtyniaus dar bent tris savaites (1)

02.18 21:07

Vienas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipos lyderių Jrue Holiday‘us dar kurį laiką gyvens be krepšinio. Pranešama, jog 24 metų 193 cm ūgio gynėjas dėl kojos traumos negalės žaisti dar bent 3 savaites. J.Holiday‘us jau nerungtyniavo daugiau nei mėnesį.

J.Holiday'us dar kelias savaites nepadės savo komandai (Scanpix nuotr.)

Aišku, kiek dar nerungtyniaus vienas „Pelicans“ lyderių (1)

01.22 14:15

Dėl vietos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose kovojanti Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda dar kurį laiką versis be Jrue Holiday‘aus. 24 metų 193 cm ūgio gynėjas yra patyręs dešinės kojos traumą. Medikai teigia, kad pagrindinis „Pelicans“ atakų organizatorius negalės žaisti dar 2–4...

J.Holiday'us rungtyniavo Vasaros lygoje (Scanpix nuotr.)

Vasaros lygoje puikiai žaidęs J.Holiday‘us po metų pertraukos grįžta į NBA (1)

09.09 12:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Oklendo „Golden State Warriors“ komanda pajėgas papildė gynėju ir oficialiai pasirašė sutartį su Justinu Holiday‘umi. Sutarties sąlygos kol kas nėra atskleidžiamos. 25 metų 198 cm ūgio amerikietis praėjusį sezoną rungtyniavo Vengrijoje, kur vilkėjo Solnoko „Olaj“ marškinėl...

holiday jrue 11 Krepsinis.net

J.Holiday‘us šį sezoną „Pelicans“ klubui daugiau nepadės

03.01 10:29

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ komandoje – netektis. Jrue Holiday‘us patyrė stresinį blauzdikaulio lūžį ir šį sezoną komandai daugiau nepadės.

holiday jrue 11 Krepsinis.net

„Pelicans“ ekipa neribotą laiką turės verstis be J.Holiday'aus

01.10 20:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Naujojo Orleano „Pelicans“ komandoje – netektis. Jrue Holiday‘us patyrė stresinį blauzdikaulio lūžį ir neribotam laikui iškrito iš rikiuotės.

justin_holiday_13 Krepsinis.net

„76ers“ atleido J.Holiday‘ų (7)

08.14 12:50

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybėse rungtyniaujantis Filadelfijos „76ers“ klubas nutraukė sutartį su Justinu Holiday‘umi.

holiday jrue 11 Krepsinis.net

„Pelicans“ N.Noelį iškeitė į „76ers“ atakų organizatorių (12)

06.28 05:38

Po Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Filadelfijos „76ers“ klubai atliko mainus.

Bennettas Scanpix

Pirmuoju NBA naujokų biržos šaukimu netikėtai tapo A.Bennetas, N.Nedovičius pakviestas pirmajame rate (42)

06.28 04:49

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį įvyko Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų birža, kurioje pirmuoju šaukimu netikėtai pakviestas Anthony Bennetas.

12

Įdomus faktas

Ruso Andrejaus Kirilenko žmona Marina 2002 m. išleido savo debiutinį albumą. Pats Andrejus nusifilmavo titulinės dainos video klipe.