harrellas

M.Harrellas buvo išvarytas (Scanpix nuotr.)

Sumaištis „Lakers“ ir „Raptors“ mačo pradžioje baigėsi dviejų žaidėjų išvarymu (10)

04.07 09:58

Toronto „Raptors“ ir Los Andželo „Lakers“ komandos susitikimas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sukėlė daug aistrų nuo pat dvikovos pradžios.

B.Ingramas vasarą pasirašys itin pelningą kontraktą (Scanpix nuotr.)

10 NBA žaidėjų, kurie vasarą pasirašys daug pelningesnį kontraktą nei turėjo iki šiol (14)

04.03 07:00

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) būrys žaidėjų uždirba gerokai daugiau nei yra to verti, apie ką portalas Krepsinis.net jau rašė ketvirtadienį.

M.Harrellas lieka Los Andžele (Scanpix nuotr.)

„Clippers“ išsaugojo aukštaūgį

07.21 21:48

Apribotu laisvuoju agentu buvęs aukštaūgis Montrezlas Harrellas toliau vilkės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Los Andželo „Clippers“ marškinėlius. Jis padės parašą po dvejų metų 12 mln. JAV dolerių vertės sutartimi. Tai jau patvirtino 24 metų 203 cm ūgio krepšininko agentas.

M.Harrellas sužaidė karjeros rungtynes (Scanpix nuotr.)

Įspūdingas puolimas ir „Rockets“ atsarginio karjeros pasirodymas pratęsė „Clippers“ košmarą

12.31 06:07

Įspūdingą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įsirašė Hjustono „Rockets“ (25/9) klubas, namuose 140:116 (37:23, 37:34, 34:41, 32:18) sutriuškinęs Los Andželo „Clippers“ (22/13) ekipą, kuriai tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės.

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.