guillermo

Guillermo susitiko su LeBronu

Šmaikštusis Guillermo pagaliau pasikalbėjo su L.Jamesu ir uždavė jam netikėtą klausimą (3)

02.21 19:29

„Jimmy Kimmel Live“ laidoje dirbantis šmaikštusis meksikietis reporteris Guilermo jau kelerius metus lankosi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) „Visų žvaigždžių“ savaitgalio žiniasklaidos dienose. Jo tikslas visuomet tas pats – prakalbinti LeBroną Jamesą, bet iki šiol nuo 2012 m. jam nebuvo pavykę to padaryti, ne...

L.Jamesas su Guillermo nekalbėjo nė sykio per 7 metus (Scanpix nuotr.)

Šešerius metus L.Jameso ignoruotas žurnalistas galiausiai pasidavė (3)

06.08 09:32

Šmaikštusis žurnalistas Guillermo jau ne vienerius metus lankosi pas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjus ir kalbina juos prieš finalo serijas. Tiesa, jei dauguma žaidėjų mielai leidžiasi į pokštus su Guillermo, vieno žmogaus prakalbinti jam apskritai dar nepavyko.

Netradicinis žurnalistas pastatė „Warriors“ žvaigždes į keistas situacijas (Scanpix nuotr.)

Komiškos JAV laidos žurnalistas siūlė krepšininkams uostyti jo batus ir paragauti vištienos

06.01 11:12

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo išvakarėse, kaip įprasta, įvyko žiniasklaidos diena. Jos metu krepšininkai atliko viešas treniruotes bei kiekviename žingsnyje buvo kalbinami įvairiausių žurnalistų. Vis dėlto iš žiniasklaidos atstovų minios itin išsiskyrė „Jimmy Kimmel Live“ laidos personažas Guillermo.

Įdomus faktas

Prancūzo Boriso Diaw-Riffiodo motina Elisabeth Riffiod - viena geriausių Prancūzijos moterų rinktinės vidurio puolėjų per visą istoriją, o tėvas Issa Diaw – buvęs Senegalo šuolių į aukštį čempionas.