07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
0
Graikija
0
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
0
Australija
0
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
0
Prancūzija
0
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
0
Vokietija
0
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
0
Serbija
0
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
0
Pietų Sudanas
0

gay

R.Gay'us liko be darbo (Scanpix nuotr.)

„Warriors“ atleido R.Gay‘ų (7)

10.21 15:25

Rudy Gay‘us toliau ieškos savo vietos po saule, kadangi jį atleido ir San Fransisko Golden State Warriors komanda.

R.Gay'us rado darbą (Scanpix nuotr.)

R.Gay'us papildė „Golden State Warriors“ (7)

09.27 18:35

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) veteranas Rudy Gay‘us rado naują darbovietę ir pasirašė metų sutartį su San Fransisko Golden State Warriors komanda.

P.Millsas vėl buvo iškeistas (Scanpix nuotr.)

„Hawks“ už tris žaidėjus gavo australą (1)

07.08 22:13

Atlantos Hawks ir Oklahomos Thunder komandos atliko mainus.

R.Gay'us lieka Teksaso valstijos klube (Scanpix nuotr.)

„Spurs“ pratęsė sutartį su R.Gay‘umi

07.01 00:18

San Antonijaus Spurs ekipa nusprendė savo gretose išsaugoti veteraną.

G.Popovičius nepraleido progos pajuokauti (Scanpix nuotr.)

G.Popovičius nusprendė pagąsdinti R.Gay‘ų, jog šis bus išmainytas (1)

02.08 12:38

San Antonijaus Spurs komandos vyriausiasis treneris Greggas Popovičius nusprendė mainų laikotarpio pabaigą pažymėti juokeliu.

R.Gay'us nepatenkintas nauju kontaktų traktavimu (Scanpix nuotr.)

R.Gay’us nepatenkintas nauju taisyklių traktavimu: jie nori, kad varžovo apskritai negalima būtų paliesti? (6)

11.12 15:23

San Antonijaus „Spurs“ komandos puolėjas Rudy Gay’us liko nepatenkintas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) taisyklių pokyčiais. 
Prieš šį sezoną buvo pakoreguotas taisyklių traktavimas – daugiau laisvės suteikiama žaidėjui su kamuoliu, prieš kurį pražanga fiksuoja po kur kas mažesnio kontakto su varžovu nei...

R.Gay'us laukia pasiūlymų (Scanpix nuotr.)

R.Gay'us išbandys laisvųjų agentų rinką

06.18 21:46

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) San Antonijaus „Spurs“ komandos puolėjas Rudy Gay’us nusprendė, kad atėjo laikas išmėginti laisvųjų agentų rinką. Jis nepratęs dabartinės sutarties su „Spurs“ ir vasarą lauks kitų klubų pasiūlymų. Jei kontraktas būtų pratęstas, puolėjas uždirbtų 8,8 mln. JAV dolerių.

R.Gay'us vasario pabaigoje grįš į rikiuotę (Scanpix nuotr.)

Paaiškėjo, kada „Spurs“ sulauks R.Gay‘aus pagalbos

01.29 11:52

San Antonijaus „Spurs“ komanda jau kurį laiką verčiasi be Rudy Gay‘aus ir dar be jo turės žaisti mažiausiai kelias savaites. Paskelbta, kad 31-erių amerikietis po traumos baigia atsigauti, bet ant parketo pasirodys tik po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio – vasario 23-osios mače.

R.Gay'us nesimėgauja žaidimu Sakramente (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us: „Kings“ yra krepšinio nuodai (1)

10.22 08:57

Sakramento „Kings“ puolėjas Rudy Gay‘us turi savo tvirtą nuomonę apie komandą, kurioje rungtyniauja. Skelbiama, kad amerikietis buvusiam vyriausiajam treneriui George‘ui Karlui pasakė, jog šis ateina dirbti į labai prastą vietą, kurią pavadino „krepšinio nuodais“. R.Gay‘us jau senokai yra nepageidauja...

R.Gay'us neiškeliavo į Oklahomą (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us buvo arti to, jog taptų D.Sabonio komandos draugu

10.20 08:33

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ klubo atstovas Rudy Gay‘us ne kartą kalbėjo apie norą palikti dabartinę ekipą, tačiau to vis dar nenutiko. „Karaliai“ buvo arti mainų susitarimo su Oklahomos „Thunder“ komanda, pagal kurį gautų įžaidėją Cameroną Payne‘ą. Visgi apsikeitimas žaidėjai...

G.Dragičius domina Sakramento klubą (Scanpix nuotr.)

G.Dragičiaus užsigeidusi „Kings“ pasiūlė mainus „Heat“ ekipai (2)

10.18 22:33

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda užsimanė pastiprinti gynėjų liniją Goranu Dragičiumi. Tam „Kings“ paruošė mainų pasiūlymą Majamio „Heat“ ekipai. Pagal jį į Majamį iškeliautų Rudy Gay‘us ir Darrenas Collisonas.

R.Gay'us ruošiasi keltis į naują komandą (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us ruošiasi palikti Sakramentą (1)

09.19 20:49

Puolėjas Rudy Gay‘us yra pasiruošęs palikti Sakramentą. Pranešama, jog kitąmet jis žada pasinaudoti galimybe ir nutraukti sutartį su „Kings“ komanda. R.Gay‘us jau kurį laiką norėjo būti iškeičiamas, bet klubui tai buvo nemotais. Dabar apie tai amerikietis jau paskelbė klubo vadovams.

R.Gay'ui ieškoma nauja komanda (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us domina „Rockets“ vadovus (5)

08.15 17:05

Rudy Gay‘us prašėsi būti iškeistas, tad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda aktyviai ieško naujos komandos puolėjui. Pranešama, jog „Kings“ dėl mainų derasi su Hjustono „Rockets“ klubu, kuris labai susidomėjo puolėjo paslaugomis.

R.Gay'ui ieškoma naujos komandos (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us gali iškeliauti į Majamį (2)

08.08 16:44

Rudy Gay‘us prašėsi būti iškeistas, tad Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda ieško naujos komandos puolėjui. Pranešama, jog „Kings“ dėl mainų derasi su Majamio „Heat“ klubu. Anksčiau buvo kalbama, kad R.Gay‘us gali būti įtrauktas į trišalius namus bei iškeliauti į Los Andželo ...

R.Gay'us gali iškeliauti į kitą ekipą (Scanpix nuotr.)

„Kings“ nori išmainyti R.Gay‘ų (5)

01.29 14:35

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda nori atsikratyti Rudy Gay‘umi. Pranešama, jog puolėjas – įtrauktas į mainomų žaidėjų sąrašą. „Kings“ R.Gay‘ų jau siūlė Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipai ir mainais norėjo gauti Ryaną Andersoną, tačiau su pasiūlymu klubas nesutiko.

D.Cousinso sezonas jau baigėsi (Scanpix nuotr.)

„Kings“ lyderiai praleis likusią sezono dalį

04.12 09:19

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komanda likusią sezono dalį rungtyniaus be dviejų lyderių – DeMarcuso Cousinso ir Rudy Gay‘aus. Šansų į kitą etapą žengti neturinti ekipa nusprendė, kad krepšininkams reikia poilsio ir laiko atsigauti po sezono metu turėtų traumų, tad likusiose trejose r...

R.Gay'us sukūrė įspūdingą momentą (Scanpix nuotr.)

Gražiausiu NBA dienos epizodu tapo efektingas R.Gay'aus dėjimas (1)

01.31 10:51

Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) tradiciškai pristato gerbėjams gražiausių praėjusios nakties rungtynių epizodų rinkinį. Trečioje dešimtuko vietoje atsidūrė galingas Oklando „Golden State Warriors“ gynėjo Shauno Livingstono dėjimas į Jutos „Jazz“ krepšį. Viena pozicija aukščiau – Atlantos „Hawks“ komanda.

D.Howardas atsidūrė gražiausių epizodų viršūnėje (Scanpix nuotr.)

Gražiausią NBA dienos epizodą sukūrė D.Howardas (2)

12.19 12:45

Kadangi praėjusią naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) vyko vos ketverios rungtynės, tad šįkart lyga pristato jums ne dešimt, o penkis efektingiausius epizodus. Trečioje vietoje – greita Sakramento „Kings“ ekipos ataka, kurią dėjimu baigė Benas McLemore‘as.

R.Gay'us Sakramento klube žais dar mažiausiai trejus metus (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us pratęsė kontraktą su „Kings“ klubu (9)

11.16 22:37

Sakramento „Kings“ klubui pavyko susitarti su 28 metų 203 cm ūgio puolėju Rudy Gay‘umi dėl naujos sutarties pasirašymo. Skelbiama, kad amerikietis sudarė trejų metų 40 milijonų JAV dolerių vertės kontraktą. Tiesa, krepšininkas po dviejų sezonų turės galimybę tapti laisvuoju agentu. Šį sezoną 19,3 mln.

R.Gay'us greitai turėtų grįžti į rikiuotę (Scanpix nuotr.)

R.Gay‘us dar kartą patyrė žandikaulio traumą (2)

10.26 19:07

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Sakramento „Kings“ komandos puolėją Rudy Gay‘ų persekioja žandikaulio traumos. Šįkart krepšininkas ją patyrė ikisezoninėse NBA rungtynėse. Tiesa, kompiuterinės tomografijos tyrimas parodė, kad lūžio išvengta, tad rimtų pasekmių būti neturėtų.

Įdomus faktas

Italija buvo pirmoji ekipa, kurią tarptautiniame turnyre nugalėjo Lietuvos rinktinė. Tai atsitiko 1937 m. Europos čempionato Rygoje pirmose rungtynėse. Su italais lietuviai susitiko ir pirmenybių finale.