frye

C.Frye'us išskyrė buvusios komandos problemas (Scanpix nuotr.)

Ch.Frye išskyrė, kokios problemos kamavo „Cavaliers“ ekipą (4)

02.12 11:23

Į Los Andželo „Lakers“ ekipą iš Klivlando „Cavaliers“ persikėlęs Channingas Frye‘us nusprendė papasakoti, kokios problemos kamavo buvusią komandą. „Problemos buvo ne už aikštės ribų, o rungtynių metu. Mes nebuvome suburti aukotis vieni dėl kitų.

Mačo pabaigos žaidėjai nesulaukė (Scanpix nuotr.)

Galvomis susitrenkę T.Lylesas ir Ch.Frye‘us – išvaryti iš aikštės lauk

03.15 10:45

Karštos rungtynių emocijos Klivlando „Cavaliers“ ir Jutos „Jazz“ akistatoje neaplenkė dviejų šių komandų atstovų, kurie aikštę palikti turėjo dar iki finalinės mačo sirenos. Jutos „Jazz“ atstovas Trey‘us Lylesas alkūne kirto varžovui Channingui Frye‘ui į tarpukojį.

Kada vidurio puolėjas galės grįžti į rikiuotę, nėra aišku (Scanpix nuotr.)

Ch.Frye'us patyrė kelio traumą

10.03 17:15

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando „Magic“ ekipos naujokas Channingas Frye‘us neribotam laikui iškrito iš rikiuotės. Pranešama, kad 31 metų 211 cm ūgio vidurio puolėjas treniruotės metu patyrė kairiojo kelio kryžminių raiščių traumą.

frye channing 08

"Spurs" neribotam laikui prarado Ch.Frye'ų (5)

09.21 09:33

Fynikso "Suns" ekipa oficialiai paskelbė, jog dėl sveikatos problemų neribotam laikui prarado vidurio puolėją Channingą Frye'ų. 29 metų 211 cm ūgio krepšininkui diagnozuotas širdies ritmo sutrikimas, todėl aukštaūgis kurį laiką bus priverstas praleisti be krepšinio. Praėjusį sezoną NBA pirmenybėse Ch.

Įdomus faktas

Ramūnas Šiškauskas yra jauniausias Lietuvos sportininkas, kurio biografija ir karjera buvo įamžinta atskiroje knygoje: Jono Laurinavičiaus „Ramūnas Šiškauskas“, 2001 m.