feltonas

R.Feltonas žais Čekijoje (Scanpix nuotr.)

Skambi naujiena: veteranas po 14 metų NBA keliasi į antrą Čekijos lygą (11)

03.06 19:27

Čekijos krepšinį sudrebino skambi naujieną, kadangi į šią šalį atvyksta Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) veteranas.

F.Ntilikina sulaukė komandos draugo pagyrų (Scanpix nuotr.)

„Knicks“ veteranas debiutantą iš Prancūzijos lygina su K.Irvingu (2)

09.28 13:05

Niujorko „Knicks“ komandos veteranas Ramonas Sessionsas yra sužavėtas lygos naujoku Franku Ntilikina. Pasak 33-ejų amerikiečio, jam prancūzas primena Kyrie Irvingą, kai šis pravėrė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) duris. „Yra daug dalykų, kurie yra panašūs su Kyrie.

R.Feltonas keliais į Oklahomą (Scanpix nuotr.)

„Thunder“ susirado dublerį R.Westbrookui (8)

07.08 09:15

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Oklahomos „Thunder“ komanda rado dublerį Russellui Westbrookui bei pasirašė kontraktą su gynėju Raymondu Feltonu. 33 metų 185 cm ūgio amerikietis atvyksta iš Los Andželo „Clippers“ klubo ir „Thunder“ gretose uždirbs veterano minimumą – 2,3 mln. JAV dolerių.

R.Feltonas, J.J.Barea ir D.Williamsas yra gimę identišku laiku (Scanpix nuotr.)

Skaičių magija: „Mavericks“ įžaidėjų trio yra gimę identišku laiku (14)

07.15 18:08

Dalaso „Mavericks“ komandoje kitą sezoną atakų organizatorių pareigas dalysis trys žaidėjai – J.J.Barea, Raymondas Feltonas ir Deronas Williamsas. Skamba neįtikėtinai, bet visi šie trys amerikiečiai yra gimę identiškais metais, identišką mėnesį ir identišką dieną – 1984 m. birželio 26-ąją.

D.Jordanas yra pakeliui į Dalasą (Scanpix nuotr.)

Bręsta „Clippers“ ir „Mavericks“ vidurio puolėjų mainai – komandomis apsikeisti gali D.Jordanas ir T.Chandleris (4)

05.27 23:21

Neseniai buvo skelbiama, jog Los Andželo „Clippers“ vidurio puolėjas DeAndre Jordanas artėjančią vasarą norėtų persikelti į Dalaso „Mavericks“ ekipą. Panašu, kad toks scenarijus yra labai realus. Skelbiama, kad „Clippers“ norėtų išsiųsti aukštaūgį į Dalasą ir mainais už jį gautų „centrą“ Tysoną Chandlerį bei įžaidėją R...

R.Feltonas darbovietės nekeis (Scanpix nuotr.)

R.Feltonas dar metams lieka Dalaso klube (1)

05.08 22:20

Įžaidėjas Raymondas Feltonas ir kitą sezoną vilkės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Dalaso „Mavericks“ ekipos aprangą. 30 metų 185 cm ūgio atakų organizatorius nusprendė pasinaudoti galimybe ir pratęsti sutartį su Dalaso klubu. Kontrakto vertė sieks 3,9 mln. JAV dolerių.

R.Feltonas pats palikti aikštės nepajėgė (Scanpix nuotr.)

„Thunder“ ir „Mavericks“ dvikova traumomis baigėsi R.Jacksonui ir R.Feltonui (2)

10.11 11:23

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninės rungtynės tarp Oklahomos „Thunder“ ir Dalaso „Mavericks“ ekipų baigėsi pastarosios pergale. Tačiau, nepaisant to, abi komandos šioje dvikovoje patyrė netektis. „Mavericks“ gynėjas Raymondas Feltonas paliko parketą dar pirmajame kėlinyje, kai prabėgus vos pusant...

Feltonas Scanpix

NBA suspendavo R.Feltoną (2)

08.07 22:29

 Kalėjimo kameros išvengęs Raymondas Feltonas sulaukė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vadovų nemalonės. Paskelbta, kad Dalaso „Mavericks“ klubo naujokas diskvalifikuotas ketverioms rungtynėms. Tai reiškia, kad iš Niujorko „Knikcs“ išmainytas įžaidėjas turės praleisti sezono pradžią.

Felton Raymond 11 Krepsinis.net

R.Feltonas savo merginai grasino ginklu (5)

02.25 13:10

Niujorko „Knicks“ klubo atakų organizatorius Raymondas Feltonas užsitraukė teisėsaugos nemalonę. Krepšininkas buvo priverstas apsilankyti policijoje, kur buvo apklausiamas.

Felton Raymond 11 Krepsinis.net

NBA klubo vadovas: Feltonas yra prasčiausias lygos startinio penketuko įžaidėjas (4)

02.09 16:23

Niujorko „Knicks“ ekipos atakas organizuojantis Raymondas Feltonas yra prasčiausias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) startinio penketuko įžaidėjas. Taip mano vieno klubo direktorius.

duncan tim 10 Krepsinis.net

Puiki investicija: 10 NBA žaidėjų, kurie uždirba mažiau, nei yra verti (33)

03.19 17:30

Niekam ne paslaptis, kad geriausi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjai per sezoną uždirba tiek pinigų, kiek paprastas žmogus per savo gyvenimą nėra regėjęs.

Įdomus faktas

Prancūzijos krepšinio rinktinė niekada nėra tapusi čempione: 4 kartus laimėjo Europos pirmenybių bronzą (1937 m., 1951 m., 1953 m., 1959 m.), 1 kartą sidabrą (1949 m.) ir dukart tapo olimpinių žaidynių vicečempionais (1948 m. ir 2000 m.).