exumas

J.Inglesas atstovaus rinktinei(Scanpix nuotr.)

J.Inglesas padės Lietuvos rinktinės varžovams Pasaulio taurėje (2)

05.15 17:57

Australijos rinktinė, kuri Pasaulio taurėje susitiks su lietuviais, šiame turnyre sulauks Jutos Jazz puolėjo Joe Ingleso pagalbos.

D.Exumas praleis olimpines žaidynes (Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)

D.Exumas olimpiadoje nežais (3)

06.19 08:42

Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse Australijos rinktinė turės verstis be 20 metų 198 cm ūgio įžaidėjo Dantes Exumo. Visą praėjusį sezoną dėl kryžminių kelio raiščių traumos praleidęs atletas pranešė, kad negins nacionalinės komandos garbės, nes nori visą laiką skirti pasiruošimui sugrįžimui į Nacionalinės krepšinio as...

D.Exumo kontraktas buvo pratęstas (Scanpix nuotr.)

„Jazz“ pratęsė sutartis su keturiais žaidėjais (2)

10.18 09:15

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Jutos „Jazz“ komanda pasinaudojo galimybe ir pratęsė sutartis su keturiais žaidėjais – Dante Exumu, Rodney Hoodu, Trey‘umi Burke‘u ir Rudy Gobertu. Visų žaidėjų kontraktai nuo šiol galios iki 2017 metų vasaros D.Exumas praėjusį sezoną per 22 minutes rinko po 4,8 tašk...

D.Rose'as ir D.Motiejūnas savo žaidimu nuvylė gerbėjus (Fotodiena.lt)

10 labiausiai nuvylusių Pasaulio taurės turnyro krepšininkų (45)

09.16 15:00

Sekmadienį baigėsi Pasaulio taurės turnyras, kuriame be konkurencijos triumfavo Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) rinktinė.

D.Exumas šiuo metu atstovauja Australijai pasaulio pirmenybėse (Fotodiena.lt nuotr.)

NBA skautas: Exumas nėra pasiruošęs žaisti pajėgiausioje pasaulio lygoje (2)

09.06 12:34

Penktas šių metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržos šaukimas Dante Exumas sulaukė NBA skauto kritikos. Pasak jo, jau netrukus stipriausios pasaulio lygos duris praversiantis 19-metis australas dar nėra tam pasirengęs. „Exumas nėra pasiruošęs žaisti NBA, esu tuo tikras.

S.Jasaitis pamirštas neliko (Fotodiena.lt nuotr.)

Specialiai moterims: devynios priežastys stebėti Pasaulio taurės turnyrą (7)

09.02 09:00

Karštojoje Ispanijoje vykstantis Pasaulio taurės turnyras po truputį įgauna pagreitį. Į arenas ir prie televizorių ekranų suplūsta tiek vyrai, tiek moterys, o pastarųjų akys, derėtų pripažinti, ne retai krypsta ne tik į veiksmą aikštelėje, bet ir į žaviuosius krepšininkus.

Įdomus faktas

Kroatas Gordanas Giricekas 1999m., 2000 m. ir 2001 m. dalyvavo Kroatijos lygos "Visų Žvaigždių" šventėje ir visus 3 kartus laimėjo Geriausio Snaiperio konkursą.