ermis

D.Redikas lieka žaisti Graikijoje

D.Redikas toliau rungtyniaus Graikijoje (8)

07.31 19:37

Arkadijos SEFA gretose praėjusį sezoną praleidęs Dovydas Redikas karjerą toliau tęs Graikijos antroje lygoje. Paskelbta, kad 24 metų 193 cm ūgio gynėjas pasirašė sutartį su Larisos „Ermis“ klubu, kuris iš trečiojo diviziono pakilo į antrąjį. D.Redikas buvo vienas geriausių antrosios lygos žaidėjų, kai per 33 minutes įm...

ermis baris 08

"Fenerbahce Ulker" sudarė kontraktą su įžaidėju iš Turkijos

06.10 16:01

Stambulo "Fenerbahce Ulker" klubas rikiuoja gretas artėjančiam sezonui. Nesėkmingą sezoną turėję Turkijos grandai pasirašė sutartį su 27-erių įžaidėju Bariu Ermiu. Pranešama, kad su 194 cm ūgio krepšininku, kuris praėjusį sezoną atstovavo Bandirmos "Banvit", sudarytas vienerių metų kontraktas.

Įdomus faktas

1999/00 m. sezone italų puolėjas Riccardo Pittis susidūrė su rimta liga – kai tik iškeldavo ranką su kamuoliu ruošdamasis mesti į krepšį, jo pirštai staiga susilenkdavo. Liga progresavo ir atrodė, kad krepšininko karjera pakibo ant plauko. Tačiau per tris vasaros mėnesius R.Pittis padarė neįmanomą dalyką – sugebėjo įvaldyti metimą kaire ranką. Pirmosiose sezono rungtynėse italas pelnė 27 taškus, kaire ranka pataikydamas 13 iš 17 metimų, o viso sezono taškų vidurkis padidėjo nuo 9.4 iki 13.6, pataikymas – nuo 58 proc. iki 67 proc.