Valensijos „Valencia“
IV kėlinys, 3 min.
70
:
66
Atsinaujins po sek
Andoros „MoraBanc“

dogus

F.Aldemiras tapo per brangus „Daruššafaka“ klubui

Pagrindinio rėmėjo netekusi „Daruššafaka“ ieško, kaip eliminuoti brangius kontraktus (9)

07.23 08:55

Stambulo „Daruššafaka“ artėjantį sezoną grįžta į Eurolygą, tačiau tai komandai negarantavo pasistiprinimo ir solidesnio biudežto. Priešingai – iš komandos rėmėjų gretų visiškai pasitraukė „Doguš“ įmonių grupė, todėl turkams teks susiveržti diržus. Staiga sumažėjus biudžetui, „Daruššafaka“ tapo anksčiau pasirašytų brang...

„Fenerbahče“ per kelias savaites prarado pagrindinį rėmėją ir pakeitė prezidentą (Josvydas Elinskas, Fotodiena.lt)

20 metų „Fenerbahče“ prezidentu buvusį turką keičia su rėmimu padėsiantis milijonierius (1)

06.03 23:12

Stambulo „Fenerbahče“ gerbėjai šį sezoną turėtų būti nusiteikę rimtoms permainoms. Per keletą savaičių klubas jau prarado pagrindinį rėmėją ir pakeitė komandos prezidentą. „Fenerbahče“ ekipa prarado „Doguš“ kompanijų grupės rėmimą dėl vidinių šios organizacijos finansinių nesklandumų.

Stambulo klubas neteko pagrindinio rėmėjo (Scanpix nuotr.)

„Fenerbahče“ neteko generalinio rėmėjo (15)

06.01 20:30

Stambulo „Fenerbahče“ komandos vadovams vasarą teks padirbėti, kadangi teks ieškoti naujo generalinio rėmėjo. Pastarąjį sezoną solidžią sumą pinigų klubui skyrusi „Doguš Group“ kompanija dėl finansinių problemų traukiasi iš rėmėjų gretų. „Turkijoje ekonominė situacija ne pati geriausia.

Stambulo komanda taps turtingiausia Europoje

Rimto rėmėjo sulauksianti „Fenerbahce“ netrukus taps turtingiausia komanda Europoje ir pakeis pavadinimą (16)

04.29 22:30

Stambulo „Fenerbahce“ klubas ir dabar negali skųstis biudžeto dydžiu, tačiau netrukus jis išaugs dar labiau.

turkijos veliava idomi 08 Krepsinis.net

Turkijoje buriamas naujas pajėgus klubas su 20 mln. eurų biudžetu (12)

05.28 15:29

Turkijos krepšinio pirmenybėse kitą sezoną gali sužibti naujas pajėgus klubas. Kaip skelbia vietos žiniasklaida, buriama komanda, kuri namų mačus žais Stambule.

Įdomus faktas

Šiais laikais surengti savo šalyje prestižinį sporto turnyrą – ne tik garbė, bet ir didelė finansinė nauda. Nebijoma milžiniškų investicijų į infrastruktūrą, nes neabejojama, kad skirtos lėšos tikrai atsipirks. Sunku patikėti, tačiau panaši situacija buvo ir tarpukario metais, kai pinigai ir krepšinis dar nebuvo taip tampriai susiję kaip šiandien. Lietuva iškovojo teisę 1939 m. organizuoti Europos čempionatą, tačiau tinkamos varžyboms salės nebuvo. Kauno sporto halės statyba kainavo tuomet milžiniškus 400 tūkst. litų! Dar neužbaigus statyti, buvo pradėti pardavinėti bilietai ir per savaitę visų sėdimų vietų bilietai buvo parduoti. Nedaug liko ir stovimų vietų. Buvo paskaičiuota, kad dar neprasidėjus turnyrui už bilietus buvo surinkta beveik 400 tūkst. litų.