delikatesas

T.Kliučinykas tapo mačo MVP (Dainius Lukšta, NKL)

Marijampoliečiai triuškinančiai uždarė „Delikateso“ sezoną, „Žalgiris-2“ laimėjo net ir nesustabdę veterano

02.13 17:51

Marijampolės Sūduva-Mantinga (20/6) tęsia pergalių seriją NKL. Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose 90:68 (24:20, 19:20, 28:14, 19:14) nugalėjo Joniškio Delikatesą (7/21) ir pasiekė 7 pergalę iš eilės.

A.Pukelis pelnė 25 taškus (Dainiaus Lukštos, NKL nuotr.)

NKL: „Delikatesas“ išplėšė dramatišką pergalę, „Vytis“ dominavo prieš sostinės jaunimą

02.04 20:09

Vilkaviškio „Perlas“ (11/12) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse sugrįžo į pergalių kelią.

D.Anužis užfiksavo retą statistikos eilutę (Foto: Matas Baranauskas)

Trijų pratęsimų trileris Gargžduose – su dominavusiu A.Pukeliu ir D.Anužio trigubu dubliu

01.26 19:56

Antrąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo Šilalės Lūšies (2/20) komanda, kuri namuose 88:76 (22:23, 23:15, 16:27, 27:11) įveikė Joniškio Delikatesą (5/16), kuris suklupo ketvirtąją kartą paeiliui.

Joniškio klubą paliko trys legionieriai (Gintaro Šiupario nuotr.)

Permainos „Delikatese“ – išvykstančius tris legionierius keičia kiti du (4)

01.12 12:42

Joniškio Delikateso sudėtyje - rimtos permainos. Komandą paliko trys legionieriai: Devinas Johnsonas, Justinas McCarthuras ir Case‘as Brutonas. Visi jie buvo ganėtinai svarbūs komandos krepšininkai.

A.Pukelis pelnė 40 taškų (Dainius Lukšta, NKL)

Prieš žalgiriečius – A.Pukelio fantastinis 54 naudingumo balų pasirodymas (7)

12.30 18:48

Aurelijus Pukelis sužaidė neįtikėtinas rungtynes, o jo vedamas Šakių „Vytis“ (11/3) šventė pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse.

Jonavos ekipa iškovojo 10-ąją pergalę iš eilės (NKL nuotr.)

NKL: Jonavos klubas ir toliau žygiuoja galingai, jaunieji žalgiriečiai netikėtai pralaimėjo

12.12 18:07

Pergalių seriją NKL pirmenybėse pratęsė Jonavos „CBet“ (10/1) klubas.

T.Delininkaitis pelnė 18 taškų (Foto: NKL)

NKL: pirmenybėse debiutavo 14-metis, o T.Delininkaitis su D.Tarvydu vedė „CBet“ į pergalę

12.10 19:46

Eriko Kubiliaus treniruojama „Gargždų“ (8/3) komanda nutraukė trijų nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

G.Bergaudas surinko dvigubą dublį (Dainius Lukšta, NKL)

NKL: „Žalgirio“ dubleriai laimėjo Joniškyje, marijampoliečiai pirmą kartą suklupo

11.26 19:43

Šeštąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo Kauno „Žalgiris-2“.

N.Mineikis tiesiog siautėjo (Dainius Lukšta, NKL)

Įspūdingas individualus šou neatnešė „Neptūno“ dubleriams pirmosios pergalės

11.07 18:26

Nojus Mineikis sužaidė karjeros mačą, tačiau tai neišgelbėjo Klaipėdos Neptūno-Akvaservis (0/3). 19-metis klaipėdietis surinko net 45 naudingumo balus, bet Simono Serapino auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 84:97 (18:23, 20:25, 14:16, 28:16, 4:17) turėjo pripažinti Joniškio Delikateso (2/4) pranašumą.

„Delikatesas“ tragiškai pradėjo mačą (Gintaro Šiupario nuotr.)

NKL starte – „Delikateso“ košmaras: per pirmą mačo dalį pelnė 11 taškų, V.Šeškaus kariauna skaudžiai pralaimėjo (4)

10.15 20:00

NKL pirmenybių starte – įspūdinga „Gargždų“ (1/0) pergalė. Eriko Kubiliaus vadovaujama komanda išvykos susitikime net 103:60 (33:5, 24:6, 19:21, 27:28) pervažiavo Joniškio „Delikateso“ (0/1) krepšininkus.

D.Baslykas žibėjo draugiškame mače (BNS nuotr.)

NKL komandų dvikova baigėsi lygiosiomis

10.03 07:28

Mažeikių Ereliai sužaidė antrąsias draugiškas rungtynes su Joniškio Delikateso komanda. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu 87:87 (11:27, 30:17, 24:16, 22:27).

A.Venckus tapo mačo MVP (Foto: Matas Baranauskas)

Ketvirtajame kėlinyje pakilę „Ereliai“ išsivežė pergalę iš Joniškio

09.29 22:10

Mažeikių Ereliai draugiškose rungtynėse Joniškyje po atkaklios kovos 79:74 (17:18, 17:25, 23:20, 22:11) įveikė Delikateso ekipą.

J.McCarthuras atvyksta į Joniškį

„Delikatesą“ papildė po universiteto baigimo dvejus metus nežaidęs amerikietis (6)

09.27 11:26

Ir toliau sudėtį pildantis Joniškio Delikatesas pasipildė dar dviem legionieriais - pasikvietė Justiną McCarthurą ir Case‘ą Brutoną.

D.Riakas atvyksta į Joniškį (Organizatorių nuotr.)

„Delikateso“ gretose – pirmasis legionierius (4)

09.26 19:27

Joniškio Delikatesas gretas sustiprino legionieriumi - prie komandos jungiasi Dengas Riakas.

T.Tamošiūnas lieka Palangoje (Dainius Lukšta, NKL)

„Kuršiai“ išsaugojo snaiperį, „Delikatesą“ papildė du naujokai (2)

09.14 14:19

Palangos Kuršiai paskelbė, kad pratęsė bendradarbiavimą su snaiperiu Taurantu Tamošiūnu.

M.Žukauskas pakeitė NKL ekipą (Klubo nuotr.)

Palangos klubas pristatė pirmą naujoką (1)

09.03 22:18

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovoms pamatus klojantys „Palangos Kuršiai“ pristatė pirmąjį naujoką.

M.Janiška treniruos „Delikatesą“ (Nuotr. NKL)

„Delikatesą“ treniruos iš Joniškio kilęs specialistas (1)

08.25 15:02

Joniškio Delikateso komandą treniruos 38-erių Mindaugas Janiška, kuris praėjusio sezono pradžioje dirbo Palangos Kuršiuose.

Ž.Petraitis buvo vienas iš Joniškio ekipos lyderių

Du lietuviai grįžo į „Delikatesą“

08.03 11:43

Joniškio „Delikatesas“ pasirašė kontraktus su Šarūnu Kulevičiumi ir Žilvinu Petraičiu, kurie jau anksčiau žaidė komandoje.

A.Marčiulionis atvedė savo ekipą į pergalę (BNS nuotr.)

NKL: nutraukta „Perlo“ 10 pralaimėjimų serija, žibėjęs K.Kriisa ir D.Lavrinovičiaus dvigubas dublis (2)

02.29 18:52

Marijampolės Sūduva-Mantinga (30/6) pratęsė savo pergalių seriją bei triumfavo jau šeštąjį kartą paeiliui.

D.Lavrinovičius pelnė 24 taškus (Dainius Lukšta, NKL)

D.Lavrinovičius nukalė „Vyčio“ laimėjimą per pratęsimą (1)

02.27 19:50

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29/6) pratęsė pergalingą seriją VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse.

123...10

Įdomus faktas

Bosnijos krepšininkai rizikavo savo gyvybėmis, kad galėtų žaisti 1993 m. Europos pirmenybėse. Dauguma jų buvo fronto linijoje ir gynė Sarajevą nuo serbų išpuolių. Ankstų balandžio 1-osios rytą 7-ni Bosnijos krepšininkai išsiruošė prasmukti pro serbų snaiperių apsuptį. Tik su drabužiais, kuriuos turėjo ant savęs ir nedideliais sportiniais krepšiais, krepšininkai 3 kilometrus šliaužė per plynę bei medžių saleles, kol pasiekė bosnių kontroliuojamą Hrasnicos kaimą. Iš ten keliavo per kalnus į Pazaričo kaimą, kur krepšininkų laukė autobusas, per Kroatiją nugabenęs juos į Italiją. Tą rytą, kai 7-ni Bosnijos krepšininkai ištrūko į laisvę, žuvo kiti 9-ni bosniai, bandę parsiveržti pro serbų snaiperius.