crittentonas

J.Crittentonas išgirdo nuosprendį (Scanpix nuotr.)

Žmogžudystę įvykdęs buvęs NBA krepšininkas ilgus metus praleis už grotų (7)

04.29 19:41

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Javaris Crittentonas išgirdo teismo nuosprendį dėl 2011 metais įvykdytos žmogžudystės. Krepšininkas pripažino savo kaltę dėl moters nužudymo ir atsiprašė jos artimųjų, tad jam buvo skirta kiek sušvelninta – 23 metų laisvės atėmimo bausmė.

javaris crittenton Krepsinis.net

J.Crittentonui pareikšti kaltinimai įvykdžius žmogžudystę (2)

04.03 10:40

Skandalingais poelgiais pagarsėjęs buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Javaris Crittentonas turi rimtų nemalonumų.

Įdomus faktas

FIBA generelinis sekretorius B.Stankovičius nepasirodė 1995 m. Europos čempionato apdovanojimų ceremonijoje. Turbūt serbas suprato, kad po to, ką žiūrovai išvydo finalo rungtynėse tarp Jugoslavijos ir Lietuvos, jo sutikimas Atėnų sporto rūmuose nebūtų buvęs labai šiltas. Kad tūkstančiai sirgalių FIBA vadovą būtų tiesiog nušvilpę, įtikinamai įrodo ir po keliolikos dienų pasibaigęs pasaulio jaunių čempionatas. Tuomet B.Stankovičius aukso medalius įteikinėjo ne bet kam, o graikams. Ir vis tiek iš tribūnų jo adresu skriejo gausybė užgaulių replikų. Graikų žiūrovai, vos prieš kelias savaites kartu su Lietuvos sirgaliais EČ finale skandavę “Lie-tu-va!”, nepamiršo gėdingo serbų triumfo ir žmogaus, kurį krepšinio amžininkai laiko didžiausiu tos negarbingos pergalės kaltininku.