cliffordas

T.Stottsas gali tapti D.Sabonio komandos draugu (Scanpix nuotr.)

D.Sabonio komandos vyr. treneriu gali tapti „Trail Blazers“ arba „Magic“ palikęs specialistas (4)

06.12 20:40

 Domanto Sabonio atstovaujama Indianos Pacers komanda ieško naujo vyriausiojo trenerio po to, kai atleido Nate‘ą Bjorkgreną.

S.Cliffordas liko be darbo (Scanpix nuotr.)

Skiriasi S.Cliffordo ir „Magic“ keliai

06.05 20:20

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando Magic komanda imasi globalių permainų.

S.Cliffordas serga COVID-19 (Scanpix nuotr.)

„Magic“ treneris susirgo koronavirusu (4)

04.25 10:26

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando Magic ekipos treneris Steve’as Cliffordas susirgo koronavirusu.

S.Cliffordas rungtynių metu turėjo palikti areną (Scanpix nuotr.)

„Magic“ vyr. treneris mačo metu netikėtai išvyko į ligoninę, jo auklėtiniai pasiekė pergalę

03.07 07:40

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Minesotoje Timberwolves (19/43) ekipa 118:132 (24:29, 31:36, 28:37, 35:30) nusileido Orlando Magic (28/35) klubui.

S.Cliffordas grįžta į Orlandą (Scanpix nuotr.)

S.Cliffordas stojo prie „Magic“ vairo

05.30 16:09

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Orlando „Magic“ komanda baigė vyr. trenerio paieškas ir apsistojo ties buvusiu Šarlotės „Hornets“ strategu Steve'u Cliffordu. Su juo jau oficialiai pasirašyta ketverių metų sutartis. 56-erių S.Cliffordas „Hornets“ ekipai dirigavo penkerius metus.

S.Cliffordas liko be darbo (Scanpix nuotr.)

„Hornets“ atleido S.Cliffordą (3)

04.13 17:28

Šarlotės „Hornets“ komandai nepatekus į Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias klubo vadovybė ėmėsi permainų. Paskelbta, jog atleistas vyr. treneris Steve’as Cliffordas, Šarlotėje dirbęs nuo 2013 metų. Per šį laiką jo vadovaujama komanda pasiekė 196 pergales ir patyrė 214 pralaimėjimų.

S.Cliffordas grįžta į komandą (Scanpix nuotr.)

Sveikatos problemas išsprendęs S.Cliffordas grįžta į darbus

01.17 16:32

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šarlotės „Hornets“ komanda gali džiaugtis, kad po kiek daugiau nei mėnesio pertraukos grįžta treneris Steve‘as Cliffordas. Strategas buvo kamuojamas nuolatinių galvos skausmų jau porą metų, bet pastaruoju metu jie taip suintensyvėjo, jog jam prireikė poilsio.

S.Cliffordas turi sveikatos problemų (Scanpix nuotr.)

„Hornets“ neribotą laiką žais be vyr. trenerio: S.Cliffordas turi sveikatos problemų

12.06 17:04

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Šarlotės „Hornets“ komandoje – ne pačios geriausios naujienos. Problemų su sveikata turi vyr. treneris Steve‘as Cliffordas, tad jis neribotą laiką dirbti negalės. Kokios tiksliai yra jo problemos, neskelbiama, gerbiant trenerio privatumą.

Joergeris Scanpix

NBA balandžio mėnesio treneriais pripažinti „Bobcats“ ir „Grizzlies“ strategai

04.18 09:14

Geriausiais Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) balandžio mėnesio strategais Rytų ir Vakarų konferencijose pripažinti atitinkamai Šarlotės „Bobcats“ klubui vadovaujantis Steve‘as Cliffordas ir Memfio „Grizzlies“ komandos vairininkas Dave‘as Joergeris.

Įdomus faktas

Estijos rinktinės vienas iš kozirių 1937 m. Europos čempionate buvo – ūgis. J.Kusa leidinyje “Fiziškas auklėjimas” prisimindamas Lietuvių ir estų rungtynes rašė: “Prieš estus laimėti buvo galbūt sunkiau negu prieš italus, nes jie <...> savo gretose turėjo <...> didžiulį Viksteną, kurio ūgis net 1,98 m! <...>” Šiandien sunku įsivaizduoti, kad vidurio puolėjai galėjo būti dar mažesni!!!