bullets

W.Unseldas mirė (NBA nuotr.)

Anapilin iškeliavo NBA legenda (5)

06.02 17:45

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) bendruomenė atsisveikina su dar viena svarbia istorijos dalimi.

M.Bolas – pirmasis afrikietis rungtyniavęs NBA (Scanpix nuotr.)

„Ar žinote, kad?“: „ypatingai palaimintasis“ – tragiška M.Bolo gyvenimo istorija (7)

05.02 07:00

Krepšinio naujienų portalas Krepsinis.net siūlo jums prisiminti didelio susidomėjimo sulaukusią rubriką Ar žinote, kad?. Kol krepšinio pasaulis yra sustingęs, savo skaitytojams priminsime įdomiausias asmenybes ir faktus apie juos.

L.Ballas surinko dvigubą dublį

La.Ballas puikiai debiutavo Australijos čempionate (10)

10.06 10:39

Australijos čempionato pirmame ture savo potencialą pademonstravo Vulongongo „Illawara Hawks“ (0/1) klubo talentas LaMelo Ballas.

Abi serijos turės septintąsias rungtynes (Scanpix nuotr.)

NBA konferencijų finalai – tokie, kokių nebuvo nuo 1979-ųjų (7)

05.27 13:34

 Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) konferencijų finalai šiemet tokie intriguojantys, kokie seniai nebuvo. Abejose serijose – tarp Hjustono „Rockets“ ir Oklando „Golden State Warriors“ bei Klivlando „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“ – prireiks septintųjų rungtynių.

R.Westbrookas klaidingai tituluotas pirmojo tobulo trigubo dublio autoriumi (Scanpix nuotr.)

R.Westbrookas sveikintas be reikalo: rastas ankstesnis tobulas trigubas dublis (6)

03.24 09:29

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače tarp Oklahomos „Thunder“ ir Filadelfijos „76ers“ buvo užfiksuotas išskirtinis pasiekimas – Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį nepramesdamas nė vieno metimo. Tuo metu buvo manyta, kad tai pirmasis toks statistinių rodiklių rinkinys istorijoje.

Oklando krepšininkai sieks įsirašyti į NBA istoriją (Scanpix nuotr.)

„Warriors“ mėgins padaryti tai, ką iki šiol NBA istorijoje padarė tik septynios komandos (4)

05.26 22:24

Daug žadėjęs Oklando „Golden State Warriors“ sezonas pakibo ant plauko. Vis dar dabartiniai Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai mėgins padaryti tai, ką per visą lygos istoriją padarė tik septynios komandos. Vakarų konferencijos finalo serijoje iki keturių pergalių su „Warriors“ atsilieka 1:3. Tik septyni...

B.Batesas, būdamas atsarginiu žaidėju, NBA atkrintamosiose varžybose rinko rekordinę statistiką

„Ar žinote, kad?“: didžiausia atkrintamųjų varžybų staigmena per NBA istoriją – B.Bateso spindesys ir alkoholiu bei kokainu paženklintas nuopolis (2)

08.08 07:00

Didžiausias Baltijos šalyse krepšinio naujienų portalas Krepsinis.net tęsia didelio skaitytojų dėmesio susilaukusią straipsnių rubriką „Ar žinote, kad“, pristatančią įdomias viso pasaulio krepšininkų, komandų bei su krepšiniu susijusių žmonių istorijas.

Gh.Murešanas bendravo su L.Messi (Monumental Network, Twitter nuotr.)

„Ar žinote, kad?“: „Transilvanijos gigantas“ – vieno iš aukščiausių pasaulio krepšininkų Gh.Murešano istorija (7)

06.18 15:50

Didžiausias Baltijos šalyse krepšinio naujienų portalas Krepsinis.net tęsia didelio skaitytojų dėmesio susilaukusią straipsnių rubriką „Ar žinote, kad“, pristatančią įdomias viso pasaulio krepšininkų, komandų bei su krepšiniu susijusių žmonių istorijas. Šį kartą siūlome susipažinti su aukščiausiu Nacionalinėje krepšini

T.Brody rungtyniavo ir JAV, ir Izraelio rinktinėse

„Ar žinote, kad?“: dėl mylimos šalies NBA karjerą paaukojusio ir Izraelyje legenda tapusio T.Brody istorija (2)

04.15 16:35

Praėjusio sezono Eurolygos čempionas Tel Avivo „Maccabi“ klubas pastaraisiais dešimtmečiais turėjo nemažai puikių žaidėjų, tarp jų ir aukšto lygio vietinių krepšininkų. Vis dėlto Izraelio ekipos istorijoje yra žmogus, kurio nuopelnai šios šalies krepšiniui yra didesni nei visų kitų.

Istorinė 1971–1972 m. „Lakers“ komanda

„Istorinis įvykis“: ilgiausia pergalių serija NBA istorijoje (6)

02.03 13:27

Atlantos „Hawks“ klubui istorijos sukurti nepavyko. 19 pergalių iš eilės iškovojusi geriausia šiuo metu Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) komanda savo žygį baigė Naujajame Orleane. Portalas Krepsinis.net šiai įsimintinai serijai dedikuoja antradienio rubriką „Istorinis įvykis“. Nors „Hawks“ pergalių serija atrod...

K.Abdul-Jabbaras pasižymėjo nesulaikomu kabliu (Scanpix)

„Ar žinote, kad?“: K.Abdul-Jabbaras – rezultatyviausio visų laikų NBA krepšininko istorija (15)

12.31 12:09

1947 metų balandžio 16 dieną Niujorke, Manhete, gimęs Ferdinandas Lewisas Alcindoras jau mokyklos laikais išsiskyrė ne tik fiziniais duomenimis, tačiau ir fenomenaliu talentu krepšiniui. Jo vedama mokykla laimėjo tris Niujorko katalikiškų mokyklų čempionatus ir pralaimėjo nepatyrė 71 rungtynes iš eilės.

B.Wallace'as buvo vienas ryškiausių NBA gynybos specialistų (ESPN)

„Ar žinote, kad?“: ledkalnis baudos aikštelėje – „Didžiojo Beno“ istorija (7)

10.22 18:05

Kaip ir kiekvieną trečiadienį, su Jumis sveikinasi rubrika „Ar žinote, kad?“. Šiandien prisiminsime vieną galingiausių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) vidurio puolėjų istorijoje – mūrinę sieną gynyboje – Beną Wallace‘ą. Skurdi vaikystė 1974 metų rugsėjo 10 dieną mažame Alabamos valstijos miestelyje gimęs...

JAV rinktinė triumfavo Pasaulio taurėje (Scanpix)

Ar krepšinis taps populiariausia sporto šaka pasaulyje? (34)

09.16 17:50

2014 metų Pasaulio taurės turnyrui Ispanijoje pasibaigus, portalas Krepsinis.net kviečia padiskutuoti apie krepšinio populiarumą ir perspektyvas visame pasaulyje. Ar krepšinis kada nors gali tapti populiariausia sporto šaka planetoje? Į šį klausimą nusprendė pamėginti atsakyti portalas „Bleacher report“. Per 22 metus ...

T.Boguesas – mažiausias visų laikų NBA krepšininkas

„Ar žinote, kad?“: gyvenimas milžinų pasaulyje – mažiausio visų laikų NBA krepšininko istorija (6)

08.13 12:38

Praėjusią savaitę Lietuvoje viešėjo mažiausias visų laikų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) krepšininkas Tyrone‘as Boguesas. Portalas Krepsinis.net ir rubrika „Ar žinote, kad?“ kviečia prisiminti šio įstabaus mažylio kelią pajėgiausioje planetos krepšinio lygoje.

Robertsonas Scanpix

„Ar žinote, kad?“: neįvertintas revoliucionierius – O.Robertsonas (9)

06.18 14:29

Penktasis dešimtmetis Jungtinėse Amerikos Valstijose vis dar skendėjo giliai įsišaknijusios rasinės priešpriešos liūne. Juodaodžiai šalies gyventojai gyveno skurde, buvo atskirti baltaodžių visuomenės. Jiems nebuvo leidžiama tai, kas buvo leidžiama baltiesiems.

Įdomus faktas

Kroatas Krešimiras Čosičius – pirmasis europietis, pašauktas NBA naujokų biržoje (1972 m., 10-tas ratas, 144-as šaukimas). Tačiau stipriausioje pasaulio lygoje K.Čosičius nedebiutavo.