bochoridis

L.Bochoridis lieka Atėnuose (BNS nuotr.)

„Panathinaikos“ išsaugojo du vietinius žaidėjus

07.27 11:54

Atėnų Panathinaikos nusprendė pratęsti sutartį su Lefteriu Bochoridžiu.

L.Bochoridis praleis mačą su OLY (Scanpix nuotr.)

Pirmajame Eurolygos ture sužibėjęs „Panathinaikos“ graikas praleis principinį derbį

10.06 15:07

Atėnų Panathinaikos komandą toliau persekioja problemos dėl traumos - šįkart susižeidė dar vienas gynėjas.

L.Bochoridis grįžta į Eurolygą

„Panathinaikos“ susigrąžino ekipoje jau žaidusį gynėją

07.23 13:07

Atėnų Panathinaikos komandos sudėtyje kitą sezoną rungtyniaus Lefteris Bochoridis, su kuriuo sudarytas vienerių metų kontraktas.

L.Kaselakis domina „Panathinaikos“ (Scanpix nuotr.)

„Panathinaikos“ bando prisivilioti du patyrusius graikus

07.07 16:00

Atėnų Panathinaikos kitą sezoną savo sudėtyje norėtų matyti du patyrusius graikus. Atėnų klubas į savo gretas siekia prisivilioti Leonidą Kaselakį iš Patrų Promitheas klubo ir Lefterį Bochoridį iš Salonikų Aris ekipos.

Lefteris Bochoridis Organizatorių nuotr.

„Panathinaikos“ klubą papildė perspektyvus graikas (1)

07.29 14:01

Atėnų „Panathinaikos“ vadovai galvoja apie šviesią klubo ateitį, todėl savo gretas stiprina ne tik pajėgiais žaidėjais, bet ir jaunimu. Oficialiai paskelbta, kad Graikijos čempionai pasirašė penkerių metų kontraktą su 20 metų 196 cm ūgio Lefteriu Bochoridžiu.

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.