biedrinis

S.Curry pasiges A.Biedrinio (Scanpix nuotr.)

S.Curry komandos pagerbimo šventėje pasiges latvio (4)

05.02 14:58

Oklando „Golden State Warriors“ rengia 2007 metų komandos susirinkimo vakarėlį „We believe“, bet jame galės dalyvauti ne visi nariai. Dabartinė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ir „Warriors“ žvaigždė Stephenas Curry pasiges vidurio puolėjo iš Latvijos – Andrio Biedrinio.

stoudemire amare 11 Krepsinis.net

Pelningas sėdėjimas ant suolo: 10 brangiausiai apmokamų šio sezono NBA atsarginių (21)

11.25 12:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas po truputį įsibėgėja. Kai kurios komandos džiaugiasi tarpsezoniu įvykdytais pirkiniais, o kai kurie klubai yra nusivylę vasarą įsigytais krepšininkais.

Biedrins Andris 12 Krepsinis.net

Smūgis latviams: A.Biedrinis Europos čempionate nežais (10)

07.22 21:20

Europos čempionatui besirengianti Latvijos rinktinė sulaukė itin skausmingos naujienos. Komandos lyderiu turėjęs būti vidurio puolėjas Andris Biedrinis paskelbė, jog praleis Senojo žemyno pirmenybes.

Biedrins Andris 12 Krepsinis.net

A.Biedrinis nepasirodė pirmoje Latvijos rinktinės stovykloje, tačiau atvyks liepos pabaigoje (9)

07.18 17:02

Pasirengimą Europos čempionatui pradėjusi Latvijos rinktinė iškart sulaukė nemalonumų. Dėl kol kas nežinomos priežasties į stovyklą neatvyko rinktinės lyderis Andris Biedrinis.

iguodala_andre_12 Krepsinis.net

„Golden State Warriors“ iškeitė R.Jeffersoną ir A.Biedrinį bei pasirašė sutartį su A.Iguodala (15)

07.05 23:37

Dwightą Howardą į savo gretas norinti prisivilioti Oklendo „Golden State Warriors“ komanda nusprendė atiduoti savo du krepšininkus Jutos „Jazz“ klubui.

johnson_joe_12 Krepsinis.net

Paleisti vėjais pinigai: 10 NBA žaidėjų, kurie uždirba gerokai daugiau nei yra verti (42)

02.25 13:09

Sakoma, jog klysta ir geriausi. Šiuo atveju tai taikoma Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) klubų vadovams, kurie pasirašinėjo sutartis su tam tikrais žaidėjais ir siejo su jais grandiozinius planus, bet krepšininkai nepateisina į juos dėtų vilčių, o uždirba daugiau nei turėtų.

Įdomus faktas

Vokietis Detlefas Schrempfas – pirmasis europietis NBA naujokų biržoje pašauktas pirmame rate (1985 m., 8-tas, „Mavericks“)