bender

D.Benderis lieka NBA (Scanpix nuotr.)

„Bucks“ pasipildė CSKA dominusiu kroatu (6)

07.25 18:46

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Milvokio Bucks komanda pasirašė sutartį su kroatu Draganu Benderiu.

Benderas FIBA Europe

„Maccabi“ pasirašė sutartį su 16-mečiu Kroatijos talentu (4)

06.07 16:53

Eurolygos čempionės Tel Avivo „Maccabi“ vadovai komandos viziją regi ne vieną sezoną į priekį, tačiau ruošiasi ir tolimesnei ateičiai. Izraelio klubas puikiai tai įrodė sudarydamas ilgalaikę sutartį su Kroatijos krepšinio talentu Draganu Benderu. Su 16-os metų 212 cm ūgio jaunuoju krepšininku pasirašytas septynerių met...

euroleague logo 10 Krepsinis.net

„Maccabi“ gretas papildyti gali du šešiolikmečių čempionate žibėję žaidėjai

09.01 16:41

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa gali pasirašyti sutartis su dviem perspektyviais jaunais krepšininkais. Komanda nusitaikė į 15 metų 205 cm ūgio puolėją Draganą Benderą ir 16 metų 208 cm ūgio „centrą“ Ante Žižičių.

Įdomus faktas

Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas galėjo sutrukdyti Vladui Garastui pasiekti tokių trenerio karjeros aukštumų. Baigus krepšininko karjerą M.Paulauskui 1979 m. buvo pasiūlytas Kauno “Žalgirio” vyriausiojo trenerio postas, tačiau garsus krepšininkas atmetė pasiūlymą. “Tiesiog išsigandau”, - vėliau prisipažino M.Palauskas, neslėpdamas apgailestavimo dėl tokio sprendimo. Atsisakius M.Paulauskui į Kauną buvo pakviestas V.Garasastas – tuo metu Biržuose dirbęs ir mažai kam žinomas treneris. Su “Žalgiriu” ir SSRS rinktine karjeros viršūnę pasiekęs V.Garastas vėliau iki 1997 m. treniravo ir Nepriklausomos Lietuvos rinktinę, su kuria 1995 m. tapo Europos vicečempionu bei dukart Olimpinio bronzos medalio laimėtoju.