Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Milvokio Bucks komanda pasirašė sutartį su kroatu Draganu Benderiu.

Benderas FIBA Europe

„Maccabi“ pasirašė sutartį su 16-mečiu Kroatijos talentu (4)

06.07 16:53

Eurolygos čempionės Tel Avivo „Maccabi“ vadovai komandos viziją regi ne vieną sezoną į priekį, tačiau ruošiasi ir tolimesnei ateičiai. Izraelio klubas puikiai tai įrodė sudarydamas ilgalaikę sutartį su Kroatijos krepšinio talentu Draganu Benderu. Su 16-os metų 212 cm ūgio jaunuoju krepšininku pasirašytas septynerių met...

euroleague logo 10 Krepsinis.net

„Maccabi“ gretas papildyti gali du šešiolikmečių čempionate žibėję žaidėjai

09.01 16:41

Tel Avivo „Maccabi“ ekipa gali pasirašyti sutartis su dviem perspektyviais jaunais krepšininkais. Komanda nusitaikė į 15 metų 205 cm ūgio puolėją Draganą Benderą ir 16 metų 208 cm ūgio „centrą“ Ante Žižičių.

Įdomus faktas

Debiutinėse Europos čempionato rungtynėse 1937 m. Lietuva susitiko su labai pajėgia Italijos rinktine. Varžovai nevertino lietuvių ir pirmąjį kėlinį į aikštę neleido geriausio savo žaidėjo Livio Frančesinio (Franceshinio). Šis krepšininkas ypač išgarsėjo 1935 m. čempionate Šveicarijoje, kai rungtynėse prieš Bulgariją, kurias italai laimėjo 42:23, pelnė net 32 taškus. Tai yra, net 76 proc. visų komandos taškų. Iš viso 1935 m. čempionate L.Frančesino pelnė 62 taškus – vidutiniškai po 16 per rungtynes. Tuomet tai buvo neįtikėtinas rezultatas. Lietuviai pirmą kėlinį prieš italus, žaidusius be L.Frančetino, laimėjo rezultatu 15:9, o rungtynes - 22:20.