beer

E.Šeškus sužaidė puikų mačą

Taivane E.Šeškus sužibėjo pelnęs beveik trečdalį komandos taškų (1)

03.31 18:33

Taivano pirmenybėse pergalę pasiekė Edvino Šeškaus atstovaujama Taivane Arčilando Pauian (13/11) ekipa, kuri namie 94:75 (21:23, 22:20, 31:19, 20:13) nugalėjo Taivano Beer (20/6) klubą.

E.Šeškus įsirašė į Taivano lygos istoriją

Į Taivano lygos istoriją įsirašęs E.Šeškus: apie gyvenimą ir žaidimą šioje šalyje, santykius su Ballais ir D.Belickaitės ilgesį (18)

03.13 10:17

Dvidešimt ketvirtąjį gimtadienį Edvinas Šeškus šventė toli nuo gimtųjų Prienų. Dar pernai tarp brolių Ballų Prienuose sukęsis jaunesnysis Virginijaus Šeškaus sūnus šį sezoną rungtyniauja lietuviams mažai pažįstamoje Taivano krepšinio lygoje.

Įdomus faktas

FIBA generelinis sekretorius B.Stankovičius nepasirodė 1995 m. Europos čempionato apdovanojimų ceremonijoje. Turbūt serbas suprato, kad po to, ką žiūrovai išvydo finalo rungtynėse tarp Jugoslavijos ir Lietuvos, jo sutikimas Atėnų sporto rūmuose nebūtų buvęs labai šiltas. Kad tūkstančiai sirgalių FIBA vadovą būtų tiesiog nušvilpę, įtikinamai įrodo ir po keliolikos dienų pasibaigęs pasaulio jaunių čempionatas. Tuomet B.Stankovičius aukso medalius įteikinėjo ne bet kam, o graikams. Ir vis tiek iš tribūnų jo adresu skriejo gausybė užgaulių replikų. Graikų žiūrovai, vos prieš kelias savaites kartu su Lietuvos sirgaliais EČ finale skandavę “Lie-tu-va!”, nepamiršo gėdingo serbų triumfo ir žmogaus, kurį krepšinio amžininkai laiko didžiausiu tos negarbingos pergalės kaltininku.