Ispanijos pirmenybėse patikimai ir toliau žygiuoja Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (15/3).
Ispanijoje ištraukti Karaliaus taurės burtai, po kurių aiškios visos ketvirtfinalio poros bei galimi varžovai pusfinalyje.
Eurolyga pakeitė artimiausių Kauno Žalgirio rungtynių laiką.
Ispanijos čempionate pergalę iškovojo Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos Barcelona (14/3) ekipa.
Pergalę Eurolygoje pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Barselonos Barcelona (13/7) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri išvykoje 85:78 (28:28, 19:12, 17:23, 21:15) nugalėjo dviejų lietuvių atstovaujamą Vitorijos Baskonia (11/9) klubą.
Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) besivaržantys Niujorko Knicks jau artimiausiuose savo planuose regi Barselonos Barcelona atakas organizuojantį Roką Jokubaitį.
Eurolygoje vyko dar viena įdomi Barselonos Barcelona ir Stambulo Anadolu Efes akistatą, kurią laimėjo Ergino Atamano auklėtiniai.
Nesėkmę Eurolygoje patyrė Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Barselonos Barcelona (12/7) ekipa su Roku Jokubaičiu, kuri namuose 75:80 (9:21, 19:18, 20:23, 27:18) nusileido Stambulo Anadolu Efes (10/9) krepšininkams.
Tarp Eurolygos lyderių išsilaiko lietuviškoji Barselonos Barcelona (12/6).
Užtikrintą pergalę Ispanijos pirmenybėse pasiekė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos Barcelona (12/3) ekipa.
Ispanijos čempionate vyko tikras krepšinio desertas - Šarūno Jasikevičiaus treniruojamos Barselonos Barcelona (11/3) ir Madrido Real (11/3) ekipų sutikimas.
Barselonos Barcelona iškovojo dramatišką pergalę, Eurolygoje po pratęsimo nugalėdama Belgrado Crvena Zvezda.
Dramatiška pergale metus Eurolygoje baigė Šarūno Jasikevičiaus treniruojama ir Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos Barcelona (11/5) ekipa.
Mike’as Tobey iki sezono pabaigos lieka Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniu.
Vieni Eurolygos lyderių Barselonos Barcelona (10/5) šventes pasitiks su kartėliu.
Besiruošiant 1937 m. Europos pirmenybėms Lietuvos rinktinei nebuvo keliami dideli tikslai. A.Latvėnas 1939 m. leidinyje “Fiziškas auklėjimas” rašė: “<...> nesitikint jį laimėti ir pasiruošimas rinktinės buvo ne per stropiausias. Buvo samprotaujama, kad dabartinėmis jėgomis gal pavyks išvengti paskutinės vietos ir tuo bus pasitenkinta.” Panašias prognozes reiškė ir latvių – turnyro šeimininkų – spauda, kuri apie komandų pajėgumą rašė: “Pirmoje grupėje ir pirmoje eilėje, žinoma, Latvija, toliau seka Estija. Po jos Lenkija ir Italija. Tai stipriausios Europos vyrų komandos. Antroje grupėje stipriausia Prancūzija, toliau Čekoslovakija, Rumunija ir Bulgarija, tai jau vidutinio pajėgumo valstybės. Paskutinėje iš silpniausiųjų grupėje pirmoje eilėje buvo Turkija, antroje – Egiptas ir paskutinėje vietoje, kaip silpniausia – Lietuva”. Belieka priminti, kad Lietuvos rinktinė turnyre nepatyrė nei vieno pralaimėjimo ir tapo čempione.