bankrotas

Stambulo klubas stabdo veiklą (FIBA nuotr.)

Subyrėjo dar vienas Turkijos klubas (3)

09.16 22:44

Finansinių bėdų kaustomi Turkijos klubai ir toliau byra kaip rudeniniai lapai. Veiklą stabdo Stambulo Buyuksehir Belediyesi ekipa.

„Banvit“ klubui iškilo grėsmė išnykti (FIBA Europe nuotr.)

Krizė Turkijoje tęsiasi: „Banvit“ klubo ateitis pakibo ant plauko (7)

04.16 13:03

Turkija toliau išgyvena krizę, kuri stipriai paliečia ir krepšinio klubus. Dar praėjusią savaitę keturios komandos paskelbė apie bankrotus.

A.Kulbokos klubo situacija – prasta (FIBA nuotr.)

„Brose Bamberg“ – ant bankroto ribos (26)

11.29 10:26

Vienas pastarojo dešimtmečio Vokietijos krepšinio flagmanų Bambergo Brose Bamberg - ant bankroto ribos.

Joe Smithas išleido visus uždirbtus pinigus

Pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas papasakojo, kaip bankrutavo (12)

06.18 10:14

1995 metais Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) naujokų biržoje pirmuoju šaukimu pasirinktas Joe Smithas dabar turi rimtų finansinių sunkumų. Amerikietis per karjerą uždirbo 61 milijoną JAV dolerių, bet dabar jo sąskaitoje liko vos keli tūkstančiai, o skolos seniai aplenkė turimų pinigų kiekį – beveik 160 tūkst.

Kėdainių ekipa turi finansinių problemų (Fotodiena.lt)

„Nevėžio“ klubas – ant bankroto ribos (21)

04.23 13:57

Kėdainių rajono savivaldybės biudžeto lėšomis remiamas krepšinio klubas „Nevėžis“ balansuoja ties pavojinga riba. Kauno apygardos teisme nagrinėjamas prašymas iškelti klubui bankroto bylą, tačiau jo vadovai šį akivaizdų faktą kategoriškai neigia ir kaltina žiniasklaidą.

G.Rice'as išleido visus uždirbtus pinigus

Per karjerą beveik 70 mln. JAV dolerių uždirbusi NBA žvaigždė – ant bankroto slenksčio (13)

09.21 14:23

Buvusi Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė Glenas Rice‘as atsidūrė ant bankroto slenksčio. Šis faktas apie 49-erių amerikietį paaiškėjo, kai jo buvusi žmona siekė prisiteisti alimentus. Moteris norėjo, kad buvęs krepšininkas kas mėnesį mokėtų po 1500 JAV dolerių, bet teismas atsižvelgė į prastą G.Ri...

spartak peterb Krepsinis.net

„Spartak“ klubas – ant išnykimo ribos (3)

05.28 10:50

Sankt Peterburgo „Spartak“ netrukus turėtų išnykti iš Rusijos krepšinio žemėlapio, nebent nutiks stebuklas. Taip sako pats klubo prezidentas Aleksandras Urickis.

sakalai logo 10 Krepsinis.net

Ne vieną garsų žaidėją išugdžiusios „Sakalų“ komandos griūtis – didžiulis praradimas visam Lietuvos krepšiniui (11)

05.02 10:48

Ramūnas Šiškauskas, Martynas Gecevičius, Renaldas Seibutis, Simas Jasaitis, Andrius Giedraitis, Steponas Babrauskas, Rolandas Jarutis, Saulius Kuzminskas – tai tik maža dalis žinomų žaidėjų, kurie kažkada vilkėjo Vilniaus „Sakalų“ klubo marškinėlius.

kiausas vytautas 10 Krepsinis.net

V.Kiaušas „Sakalus“ gelbėja tik pažadais (9)

04.17 11:13

Vilniaus „Sakalų“ klubo agonija artėja prie pabaigos. Gegužės pirmą dieną legendinė sostinės komanda praras Lietuvos krepšinio lygos (LKL) licenciją.

benetton logo 09

"Benetton" išsigelbėti nuo išnykimo privalo per 11 dienų (6)

06.19 18:00

Puikiai Europoje žinomas Trevizo "Benetton" klubas labai greitai gali išnykti. Išsigelbėti italams liko vos 11 dienų. Kaip ir buvo planuota, pagrindinis komandos rėmėjas po 2011-2012 metų sezono nutraukė finansavimą. Iki birželio 30 dienos Trevizo ekipa privalo rasti naują investuotoją ir užtikrinti finansinį stabilumą...

pinigai x96

Bankrutavo "Granada" klubas (1)

05.04 09:00

Iš Europos krepšinio žemėlapio išnyko Granados "Granada" klubas, kuriam iškelta bankroto byla. 1994 metais susikūrusi komanda buvo slegiama skolų. Skelbia, kad "Granada" turi 6 milijonus eurų įsiskolinimų. Pastaruosius septynerius metus komanda varžėsi ACB pirmenybėse, o šiemet Ispanijos antroje lygoje u...

valters kristaps 081

K.Valteris teismui tvirtina, kad yra bankrutavęs (5)

03.30 16:08

Vienas geriausių Latvijos krepšininkų Kristapas Valteris Rygos teismui pateikė fizinio asmens bankroto prašymą. Pasak sportininko tėvo, legendinio krepšininko Valdžio Valterio, greičiausiai jo sūnus nebeišgali grąžinti paskolų, kurias buvo paėmęs nekilnojamajam turtui pirkti.

rodman dennisas

D.Rodmanas atsidūrė ties bankroto riba (12)

03.28 14:10

Vienas geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių NBA istorijoje Dennisas Rodmanas atsidūrė ties bankroto riba, rašo lrytas.lt. Kaip rašo JAV žiniasklaida, D. Rodmanui už finansinių įsipareigojimų nevykdymą gresia 20 dienų kalėjimas. Teismo dokumentai liudija, jog 51 metų buvusi NBA žvaigždė savo 9 ir 10 metų vaikams be...

nba logo geras

60 procentų NBA krepšininkų bankrutuos per penkerius metus (10)

02.16 17:31

JAV žiniasklaida skelbia negailestingus duomenis. Jų teigimu, per artimiausius penkerius metus bankrutuos net 60 proc. NBA lygoje rungtyniaujančių krepšininkų. Neva taip yra dėl to, jog didžioji dalis krepšininkų visiškai nenumano, kaip elgtis su staiga uždirbtais milijonais.

hemofarm logo 07

"Hemofarm" klubas atsidūrė ant išnykimo ribos (1)

01.25 10:30

Nuo 1946 metų gyvuojantis Vršaco "Hemofarm" klubas netrukus gali išnykti iš Europos krepšinio žemėlapio, skelbia Serbijos žiniasklaida. Po pergalės Adrijos lygoje praėjusį savaitgalį komandos vyriausiojo trenerio postą paliko Željko Lukajičius.

Įdomus faktas

Šarūnas Marčiulionis buvo pripažintas geriausiu 1995 m. Europos čempionato žaidėju.