baldwinas

W.Baldwinas keliaus į Vokietiją (BNS nuotr.)

Amerikietis iš „Olympiacos“ ko gero vyks į Miuncheną (3)

07.02 17:05

Šį tarpsezonį Pirėjo Olympiacos ekipą gausiai paliko amerikiečiai ir vienas jų papildys Miuncheno Bayern klubą.

A.Rubitas ieškosis naujo klubo (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ atsisveikino ir su ketvirtu amerikiečiu (6)

06.29 18:25

Pirėjo „Olympiacos“ klubas pasinaudojo galimybe nepratęsti kontraktų su Brandonu Paulu, Wade’u Baldwinu ir Dwightu Buycksu, kurie jau tapo laisvaisiais agentais.

Netikruose ganduose apie „Žalgirį“ minimas ir V.Lučičius (Scanpix nuotr.)

„Penktas kėlinys“: netikri gandai apie „Žalgirį“, CSKA rokiruotės ir „Neptūno“ biudžetas (28)

06.04 13:00

Šią savaitę antroje Penktojo kėlinio laidos dalyje Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis atsakinėjo į skaitytojų klausimus.

W.Baldwinas atvyksta į Europą (Scanpix nuotr.)

„Olympiacos“ pasikvietė gynėją iš NBA (6)

07.17 13:20

Pirėjo Olympiacos klubas, nepaisydamas visų finansinių rūpesčių, stiprins sudėtį iš Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atvykstančiu gynėju.

I.Shumpertas žais „Rockets“ klube (Scanpix nuotr.)

„Rockets“, „Cavaliers“ ir „Kings“ atliko trišalius mainus (5)

02.07 07:16

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) mainus atliko Hjustono Rockets, Klivlando Cavaliers ir Sakramento Kings klubai.

Įdomus faktas

FIBA generelinis sekretorius B.Stankovičius nepasirodė 1995 m. Europos čempionato apdovanojimų ceremonijoje. Turbūt serbas suprato, kad po to, ką žiūrovai išvydo finalo rungtynėse tarp Jugoslavijos ir Lietuvos, jo sutikimas Atėnų sporto rūmuose nebūtų buvęs labai šiltas. Kad tūkstančiai sirgalių FIBA vadovą būtų tiesiog nušvilpę, įtikinamai įrodo ir po keliolikos dienų pasibaigęs pasaulio jaunių čempionatas. Tuomet B.Stankovičius aukso medalius įteikinėjo ne bet kam, o graikams. Ir vis tiek iš tribūnų jo adresu skriejo gausybė užgaulių replikų. Graikų žiūrovai, vos prieš kelias savaites kartu su Lietuvos sirgaliais EČ finale skandavę “Lie-tu-va!”, nepamiršo gėdingo serbų triumfo ir žmogaus, kurį krepšinio amžininkai laiko didžiausiu tos negarbingos pergalės kaltininku.