automobiliai

L.Jamesas mėgsta prabangius automobilius

Internete ėmė plisti brangiausių L.Jameso turimų automobilių dešimtukas (7)

06.22 14:27

Los Andželo Lakers ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždė LeBronas Jamesas yra didelis automobilių mėgėjas.

„Rytas“ persėdo į „Citybee“ (Klubo nuotr.)

„Rytas“ atsisakė nuosavų automobilių ir persėdo į „bites“ (49)

09.13 10:27

Naująjį krepšinio sezoną Vilniaus „Rytas“ sutinka ne tik su atsinaujinusia krepšininkų sudėtimi bei krepšinio klubo pavadinimu, tačiau ir su gerokai pasikeitusiu automobilių parku. Sostinės krepšinio klubas atsisako nuosavų automobilių ir persėda į „CityBee“ automobilių dalijimosi paslaugą.

„AX Armani“ žaidėjų automobiliai atrodo iš tiesų solidžiai (Krepsinis.net nuotr.)

„AX Armani“ žaidėjų automobiliai: kitoks M.Kalniečio pasirinkimas ir ką vairuoja A.Gudaitis (8)

11.09 10:00

Kauno „Žalgirio“ žaidėjai vairuoja „Volkswagen“ automobilius, Klaipėdos „Neptūno“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ – „Renault“, o Panevėžio „Lietkabelio“ – „Toyota“.

„Žalgirio“ automobiliai atsinaujino

Žalgiriečiai sėdo į naujus ratus (2)

08.31 17:55

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai nuo šiol vairuos naujutėlaičius „Volkswagen“ automobilius, kuriuos pristatė komandos rėmėjų gretas papildžiusi šių automobilių atstovė – UAB „Autojuta“. Oficialaus perdavimo metu, kuris įvyko ketvirtadienį prie „Žalgirio“ arenos, „Autojuta“ vadovai Lietuvos čempionams įteikė automobilių ...

Lietuvos rinktinės žaidėjus prilygino automobiliams (www.kavolelis.lt)

Kitu kampu: Lietuvos rinktinės žaidėjai prilyginti automobiliams

08.25 12:53

Lietuvoje vyksta krepšinio karštinė ir apie nacionalinės komandos žaidėjus bei trenerius yra parašyta jau daug tekstų bei sukurta daug vaizdo klipų. Šį kartą „Facebook“ puslapis apie automobilius „Sumauta pavara“ prilygino kiekvieną rinktinės žaidėją automobiliui ir apibūdino, kodėl pasirinko būtent tokią markę bei mod...

Daugelis žalgiriečių A.Kavaliauską įvardijo kaip komandos automobilių guru (Rokas Lukoševičius, Fotodiena.lt)

Žalgiriečiai atskleidė, kurie komandos draugai labiausiai mėgsta krapštytis prie automobilių (1)

06.07 11:49

Kauno „Žalgirio“ komandos žaidėjai buvo užklupti „Žalgiris TV“ su dar viena netikėtų klausimų lavina laidų rubrikoje #ArPažįstiŽalgirietį. Šįkart krepšininkai buvo pakalbinti komandos rūbinėje populiaria – automobilių tema. Tiesa, žalgiriečiai kalbėjo ne apie mėgstamiausius automobilių gamintojus ir jų modelius, bet ap...

Taip atrodo Renaldo Seibučio automobilis (Fotodiena.lt)

Į rinktinės stovyklą krepšininkai atriedėjo prabangiais automobiliais (12)

06.20 14:40

Lietuvos rinktinės kandidatai atvyko į Palangą, kur pradės pasiruošimą artėjančioms olimpinėms žaidynėms. Į pajūry nemažai krepšininkų atvyko tviskančiais ir prabangiais automobiliais. Antanas Kavaliauskas atvairavo ryškiai raudonos spalvos „Audi“, Robertas Javtokas sėdo už galingai atrodančio „Mercedes-Benz“ vairo.

S.Butterfieldas mėgsta automobilius (Paulius Peleckis, Fotodiena.lt)

S.Butterfieldas važinėjosi įspūdingu greičiu lėkusiu automobiliu (1)

04.15 16:10

Naudingiausias kovo mėnesio „Tete-a-tete Casino LKL“ žaidėjas Spenceris Butterfieldas dievina greitį ir variklių gausmą, tad sulaukė netikėtos staigmenos – pasivažinėjimo 260 km per valandą greičiu. Skrieti tokiu greičiu Utenos „Juventus“ gynėjui labai patiko.

Šakių komandos vyrai norėjo tokio automobilio

Prabangiais automobiliais pavėžinti „Vyčio“ žaidėjai ir sau pageidavo tokių

03.06 10:42

Šakių „Vyčio“ krepšininkai apsilankė svečiuose pas savo vežėją „Ollex“, kur galėjo neįprastai praleisti laiką. Visų pirma žaidėjai gavo užduotį  nuplauti autobuso langus, tad turėjo pasiruošti išlieti prakaito – to iškart ėmėsi Ignas Vaitkus, ant pečių užsisodinęs Ernestą Serkevičių.

Įdomus faktas

Pirmasis LKL prezidentas ir vienas lygos įkūrėjų – buvęs garsus krepšinininkas Šarūnas Marčiulionis.