astachovas

R.Kurtinaičio ekipa turės mažesnį biudžetą (BNS nuotr.)

R.Kurtinaičio treniruojamas klubas įvardijo, kiek mažės jo biudžetas (11)

07.23 09:23

Maskvos CSKA klubas praėjusią savaitę pranešė, kad mažins savo biudžetą net 25–30 procentų.

„Chimki“ siekia nuolatinės vietos Eurolygoje

Arenos galvosūkį sprendžiantis „Chimki“ sieks nuolatinės vietos Eurolygoje (3)

05.27 14:17

Maskvos srities Chimki klubo direktorius Pavelas Astachovas išreiškė viltį, kad rusų ekipa gaus nuolatinę vietą Eurolygoje.

A.Švedas į NBA keliautų tik gavęs svarbų vaidmenį (Scanpix nuotr.)

Dėmesio iš NBA klubų sulaukiantis A.Švedas atmetė kinų pasiūlymą (5)

05.21 13:41

Maskvos srities Chimki gretose žaidęs Aleksejus Švedas vasarą taps laisvuoju agentu ir galės rinktis, kur tęsti karjerą.

P.Astachovas nemano, kad sezonas bus pratęstas

„Chimki“ vadovas: neįsivaizduoju, kaip Eurolyga ketina užbaigti sezoną

04.06 10:36

Maskvos srities Chimki komandos generalinis direktorius Pavelas Astachovas nemano, kad šiame sezone dar sugrįš Eurolygos kovos.

P.Astachovas mano, kad čempionai turėtų būti skelbiami

„Chimki“ vadovas nesutinka su D.Itoudžiu: jeigu neskelbsime čempionų, kaip tada paaiškės kito sezono Eurolygos dalyviai? (2)

03.22 16:28

Maskvos srities Chimki generalinis direktorius Pavelas Astachovas mano, kad pirmenybės turėtų skelbti čempionus net tuomet, kai sezonai nutraukiami anksčiau laiko.

D.Bostas tiki komandos šansais žaisti Eurolygos finaliniame ketverte

D.Bostas: „Chimki“ gali patekti į Eurolygos finalinį ketvertą (5)

09.23 16:06

Maskvos srities „Chimki“ naujokas Dee Bostas pareiškė, kad komanda šiame sezone gali patekti į Euolygos finalinį ketvertą. „Noriu žaisti be traumų ir padėti komandai kiekviename mače. Manau, kad turime pajėgią sudėtį, kuri gali daug pasiekti. Galime patekti į Eurolygos finalinį ketvertą, nors tai padaryti ir bus labai ...

P.Astachovas dėstė savo nuomonę (Foto: „Kommersant“)

„Chimki“ generalinis direktorius: „Žalgiris“ į Eurolygos finalo ketvertą artimiausiais metais nebepateks (53)

09.19 17:19

Maskvos srities „Chimki“ generalinis direktorius Pavelas Astachovas, pasidžiaugė, kad pavyko kokybiškai užbaigti komplektacijos darbus. Pasak jo, „Chimki“ vėl taikysis į svarbiausius tikslus – Vieningosios lygos titulą ir Eurolygos finalo ketvertą. „Mes stengiamės dirbti pagal amerikietišką schemą.

D.Blattas buvo laukiamas Maskvoje (Scanpix nuotr.)

Rimti užmojai: „Chimki“ vadovai prie komandos vairo matyti norėjo D.Blattą

03.16 19:50

Rimą Kurtinaitį atleidusi Maskvos srities „Chimki“ ekipa turėjo nekuklių užmojų prie komandos vairo pastatyti Davidą Blattą. Tai championat.com portalui atskleidė komandos direktorius Pavelas Astachovas. „Kai teko rinktis naują patyrusį trenerį, į galvą iškart man šovė dvi pavardė – Ivanovičiaus ir Pianigiani.

Įdomus faktas

Valdemaras Chomičius kurį laiką A.Gomelskio treniruotes užsirašinėjo į sąsiuvinį. Bet kartą 1979-aisiais metais A.Gomelskis pamatė tai ir sušuko: “Choma! Ką čia rašai?!! Eik geriau į krepšį pamėtyk!” Sutrikęs ir išsigandęs jaunasis V.Chomičius liovėsi konspektavęs ir treniruotes pradėjo ne užsirašinėti, o įsiminti. Keturiskart Europos čempionas Modestas Paulauskas taip pat mėgdavęs užsirašinėti A.Gomelskio ir V.Kondrašino treniruotes.