aguilaras

J.Sastre paliko rinktinės stovyklą (Scanpix nuotr.)

Ispanų rinktinėje liko dviem kandidatais mažiau (1)

08.11 09:08

Ispanijos rinktinės vyriausiasis treneris Sergio Scariolo paskelbė trumpinantis kandidatų sąrašą.

K.Lončaras tapo laisvuoju agentu (Scanpix nuotr.)

„Valencia“ atsisveikino su dviem vilčių nepateisinusiais aukštaūgiais (6)

06.16 14:29

Valensijos „Valencia“ ekipa imasi permainų sudėtyje – atsisveikino su dviem vilčių nepateisinusiais aukštaūgiais. Oficialiai pranešta, kad sutartys nėra pratęstos su 26 metų 203 cm ūgio Pablo Aguilaru ir 32 metų 210 cm ūgio Krešimiru Lončaru. Abu žaidėjai į „Valencia“ atvyko praėjusią vasarą.

L.Harangody susidūrė su komandos draugu

Šiurpus epizodas Ispanijoje: po komandos draugo netyčinio smūgio „Valencia“ aukštaūgis paplūdo kraujais (4)

03.09 11:49

Ispanijos pirmenybių mače tarp Valensijos „Valencia“ ir Saragosos CAI komandų užfiksuotas šiurpokas epizodas. Ketvirtajame kėlinyje šeimininkė „Valencia“ suorganizavo gražią ataką, kurią dėjimu užbaigė Pablo Aguilaras. Aukštaūgis po skrydžio nusileidęs ant žemes alkūne netyčia trinktelėjo komandos draugui.

aguilar_pablo_13 Krepsinis.net

Būrys Ispanijos klubų kovoja dėl perspektyvaus šalies krepšininko (1)

06.04 17:44

Sėkmingai šį sezoną Saragosos CAI komandoje žaidžiantis 24 metų 203 cm ūgio Pablo Aguilaras sulaukė dėmesio iš pajėgiausių Ispanijos ekipų.

Įdomus faktas

1995 m. EČ pusfinalyje Lietuva susikovė su Kroatija, kuri turėjo vieną pajėgiausių vidurio puolėjų grandžių visame Pasaulyje – D.Radja ir S.Vrankovičių. Tačiau kroatų aukštaūgiai tą vakarą buvo bejėgiai prieš Arvydą Sabonį, kuris pelnė 26 ir atkovojo net 17 kamuolių. Kroatams turnyre tai buvo vienintelė nesekmė.