aggies

M.Šulga buvo pasitiktas skaudžiomis skanduotėmis (Scanpix nuotr.)

NCAA žaidžiantis ukrainietis sutiktas skanduotėmis apie okupantus (11)

02.06 20:40

Itin nemalonus incidentas užfiksuotas Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) batalijose.

Z.Vediščevas anksčiau atstovavo Kėdainių ekipai (BNS nuotr.)

Lietuvoje žaidęs Rusijos talentas patraukė už Atlanto

06.22 08:34

Praėjusiame sezone Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klube žaidęs, o dar anksčiau neilgai Kėdainių „Nevėžiui“ atstovavęs rusas Zacharas Vediščevas tobulės Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) varžybose.

D.Sabonis greitai prisirinko pražangų (Scanpix nuotr.)

D.Sabonis žaidė blankiai, jo komanda netikėtai suklupo turnyro pusfinalyje (1)

11.27 08:11

Gana netikėtą pralaimėjimą Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) patyrė Gonzagos „Bulldogs“ (3/1) komanda su Domantu Saboniu. Lietuvio ekipa Bahamuose 61:62 (32:35, 29:27) pralaimėjo Teksaso „A&M Aggies“ (6/0) krepšininkams. „Bulldogs“ tokiu būdu nepateko į „Battle 4 Atlantis“ turnyro finalą ir žais mačą...

Įdomus faktas

Pagrindiniai Lietuvos rinktinės žaidėjai 2003 m. EČ buvo metikai – Š.Jasikevičius, R.Šiškauskas, A.Macijauskas ir S.Štombergas. Tačiau “juodadarbių” žaidėjų indėlis taip pat buvo ne menkas. Mindaugas Žukauskas prieš Vokietiją rungtyniavo tik 12 min., tačiau jo gynybos gniaužtai išvedė iš kantrybės vokiečių lyderį Dirką Nowitzkį. Kšyštofas Lavrinovičius prieš prancūzus žaidė taip pat vos 5 minutes, tačiau puikiai atliko darbą, kuris jam buvo pavestas. Prancūzų atletiškasis vidurio puolėjas Jerome Moiso prarado pusiausvyrą, žaidė tik 14 min. ir atrodė lyg ne savas. Po šių rungtynių naują pravardę gavo ir Eurelijus Žukauskas, puikiai gynęs savo krepšį – “Lietuvių vartininkas”.

NAUJAUSIOS