„Dabartiniai žaidėjai yra pernelyg minkšti. Kai kurie iš jų apskritai turėtų nešioti sukneles.“ (0)
| PM | MIN | PTS | 2FG | 3FG | FT | REB | AS | ST | TO | BS | PF | RKG | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FV | AG | CM | RV | ||||||||||||
| Evaldas Aniulis | 17 | 356 | 81 | 22/50 (44%) |
7/32 (21.9%) |
16/21 (76.2%) |
66 | 42 | 25 | 22 | 1 | 5 | 40 | 18 | 108 |
| Mintautas Bulanovas | 29 | 678 | 234 | 47/109 (43.1%) |
32/97 (33%) |
44/54 (81.5%) |
79 | 40 | 37 | 49 | 2 | 7 | 46 | 64 | 217 |
| Mykolas Dieninis | 30 | 634 | 232 | 62/136 (45.6%) |
26/83 (31.3%) |
30/58 (51.7%) |
89 | 25 | 25 | 37 | 7 | 7 | 101 | 54 | 128 |
| Lukas Grabauskas | 37 | 872 | 339 | 79/171 (46.2%) |
24/97 (24.7%) |
109/152 (71.7%) |
150 | 120 | 47 | 110 | 3 | 11 | 95 | 148 | 383 |
| Dainius Gulbinas | 11 | 95 | 22 | 8/18 (44.4%) |
1/1 (100%) |
3/8 (37.5%) |
11 | 4 | 1 | 4 | 3 | 3 | 11 | 5 | 13 |
| Arvydas Kačinas | 15 | 170 | 34 | 10/26 (38.5%) |
3/10 (30%) |
5/12 (41.7%) |
28 | 2 | 6 | 14 | 4 | 1 | 39 | 14 | 4 |
| Valdemaras Knystautas | 7 | 110 | 41 | 11/28 (39.3%) |
3/17 (17.6%) |
10/24 (41.7%) |
22 | 7 | 4 | 12 | 0 | 0 | 27 | 15 | 5 |
| Tomas Milinskas | 38 | 765 | 252 | 92/232 (39.7%) |
4/24 (16.7%) |
56/86 (65.1%) |
183 | 11 | 22 | 52 | 22 | 17 | 112 | 87 | 206 |
| Arminas Nemeika | 3 | 29 | 12 | 0/2 (0%) |
3/4 (75%) |
3/4 (75%) |
0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 |
| Vytautas Edvardas Pikalavičius | 31 | 761 | 199 | 71/154 (46.1%) |
6/24 (25%) |
39/72 (54.2%) |
217 | 62 | 34 | 47 | 26 | 2 | 51 | 61 | 365 |
| Tomas Rimša | 2 | 7 | 0 | 0/0 | 0/1 (0%) |
0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | -2 |
| Karolis Šarukas | 37 | 919 | 401 | 136/277 (49.1%) |
18/56 (32.1%) |
75/107 (70.1%) |
151 | 50 | 29 | 53 | 16 | 15 | 80 | 110 | 398 |
| Tadas Sebežiovas | 6 | 134 | 66 | 10/25 (40%) |
6/20 (30%) |
28/33 (84.8%) |
20 | 12 | 5 | 18 | 1 | 0 | 16 | 32 | 68 |
| Justas Vazalis | 26 | 593 | 197 | 42/87 (48.3%) |
32/105 (30.5%) |
17/27 (63%) |
57 | 57 | 28 | 34 | 1 | 8 | 53 | 22 | 139 |
| Ričardas Verbickas | 37 | 839 | 302 | 40/100 (40%) |
59/167 (35.3%) |
45/62 (72.6%) |
98 | 81 | 37 | 63 | 3 | 7 | 88 | 68 | 246 |
| Raimundas Žuklevičius | 32 | 664 | 200 | 34/65 (52.3%) |
35/120 (29.2%) |
27/36 (75%) |
55 | 76 | 26 | 58 | 0 | 2 | 87 | 49 | 134 |
| Bendra statistika: | 38 | - | 2612 | 664/1480 (44.9%) |
259/858 (30.2%) |
507/756 (67.1%) |
1226 | 593 | 326 | 574 | 89 | 85 | 848 | 751 | 2426 |
| PM | MIN | PTS | 2FG | 3FG | FT | REB | AS | ST | TO | BS | PF | RKG | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FV | AG | CM | RV | ||||||||||||
| Evaldas Aniulis | 17 | 20.9 | 4.8 | 1.3/2.9 (44%) |
0.4/1.9 (21.9%) |
0.9/1.2 (76.2%) |
3.9 | 2.5 | 1.5 | 1.3 | 0.1 | 0.3 | 2.4 | 1.1 | 6.4 |
| Mintautas Bulanovas | 29 | 23.4 | 8.1 | 1.6/3.8 (43.1%) |
1.1/3.3 (33%) |
1.5/1.9 (81.5%) |
2.7 | 1.4 | 1.3 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 1.6 | 2.2 | 7.5 |
| Mykolas Dieninis | 30 | 21.1 | 7.7 | 2.1/4.5 (45.6%) |
0.9/2.8 (31.3%) |
1/1.9 (51.7%) |
3 | 0.8 | 0.8 | 1.2 | 0.2 | 0.2 | 3.4 | 1.8 | 4.3 |
| Lukas Grabauskas | 37 | 23.6 | 9.2 | 2.1/4.6 (46.2%) |
0.6/2.6 (24.7%) |
2.9/4.1 (71.7%) |
4.1 | 3.2 | 1.3 | 3 | 0.1 | 0.3 | 2.6 | 4 | 10.4 |
| Dainius Gulbinas | 11 | 8.6 | 2 | 0.7/1.6 (44.4%) |
0.1/0.1 (100%) |
0.3/0.7 (37.5%) |
1 | 0.4 | 0.1 | 0.4 | 0.3 | 0.3 | 1 | 0.5 | 1.2 |
| Arvydas Kačinas | 15 | 11.3 | 2.3 | 0.7/1.7 (38.5%) |
0.2/0.7 (30%) |
0.3/0.8 (41.7%) |
1.9 | 0.1 | 0.4 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 2.6 | 0.9 | 0.3 |
| Valdemaras Knystautas | 7 | 15.7 | 5.9 | 1.6/4 (39.3%) |
0.4/2.4 (17.6%) |
1.4/3.4 (41.7%) |
3.1 | 1 | 0.6 | 1.7 | 0 | 0 | 3.9 | 2.1 | 0.7 |
| Tomas Milinskas | 38 | 20.1 | 6.6 | 2.4/6.1 (39.7%) |
0.1/0.6 (16.7%) |
1.5/2.3 (65.1%) |
4.8 | 0.3 | 0.6 | 1.4 | 0.6 | 0.4 | 2.9 | 2.3 | 5.4 |
| Arminas Nemeika | 3 | 9.7 | 4 | 0/0.7 (0%) |
1/1.3 (75%) |
1/1.3 (75%) |
0 | 1.3 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0.3 | 1.3 | 4.7 |
| Vytautas Edvardas Pikalavičius | 31 | 24.5 | 6.4 | 2.3/5 (46.1%) |
0.2/0.8 (25%) |
1.3/2.3 (54.2%) |
7 | 2 | 1.1 | 1.5 | 0.8 | 0.1 | 1.6 | 2 | 11.8 |
| Tomas Rimša | 2 | 3.5 | 0 | 0/0 | 0/0.5 (0%) |
0/0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | -1 |
| Karolis Šarukas | 37 | 24.8 | 10.8 | 3.7/7.5 (49.1%) |
0.5/1.5 (32.1%) |
2/2.9 (70.1%) |
4.1 | 1.4 | 0.8 | 1.4 | 0.4 | 0.4 | 2.2 | 3 | 10.8 |
| Tadas Sebežiovas | 6 | 22.3 | 11 | 1.7/4.2 (40%) |
1/3.3 (30%) |
4.7/5.5 (84.8%) |
3.3 | 2 | 0.8 | 3 | 0.2 | 0 | 2.7 | 5.3 | 11.3 |
| Justas Vazalis | 26 | 22.8 | 7.6 | 1.6/3.3 (48.3%) |
1.2/4 (30.5%) |
0.7/1 (63%) |
2.2 | 2.2 | 1.1 | 1.3 | 0 | 0.3 | 2 | 0.8 | 5.3 |
| Ričardas Verbickas | 37 | 22.7 | 8.2 | 1.1/2.7 (40%) |
1.6/4.5 (35.3%) |
1.2/1.7 (72.6%) |
2.6 | 2.2 | 1 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 2.4 | 1.8 | 6.6 |
| Raimundas Žuklevičius | 32 | 20.8 | 6.3 | 1.1/2 (52.3%) |
1.1/3.8 (29.2%) |
0.8/1.1 (75%) |
1.7 | 2.4 | 0.8 | 1.8 | 0 | 0.1 | 2.7 | 1.5 | 4.2 |
| Bendra statistika: | 38 | - | 68.7 | 17.5/38.9 (44.9%) |
6.8/22.6 (30.2%) |
13.3/19.9 (67.1%) |
32.3 | 15.6 | 8.6 | 15.1 | 2.3 | 2.2 | 22.3 | 19.8 | 63.8 |
Buvęs Vokietijos rinktinės lyderis Henningas Harnischas atsisakė skristi į 1995 metų Europos čempionatą, nes tą vasarą turėjo stažuotis viename knygyne. Po dar trijų metų krepšininkas atsisakė pelningo kontrakto su Bolonijos „Kinder“ klubu, nes vietoj krepšinio karjeros pasirinko kultūros mokslo studijas universitete.
| 2025 June 14 d. | |||
| Pacers | 101:110 | Thunder | NBA |
| 2023 December 14 d. | |||
| Baskonia | 81:93 | Virtus | Eurolyga |
| 2023 August 25 d. | |||
| Egipto rinktinė | 67:93 | Lietuvos rinktinė | Pasaulio taurė |
| Vokietijos rinktinė | 81:63 | Japonijos rinktinė | Pasaulio taurė |
| Dominikos Respublikos rinktinė | 87:81 | Filipinų rinktinė | Pasaulio taurė |
| Latvijos rinktinė | 109:70 | Libano rinktinė | Pasaulio taurė |
Charlesas Oakley :
Kietu žaidimu pasižymėdavęs 203 cm ūgio amerikietis sukritikavo dabartinius lygos krepšininkus.