"Žalgiriui" gresia baudžiamoji byla (43)

Sausio 13 d., 13:25
zalgiris logo 2007
zalgiris logo 2007
Šaltinis: Delfi

Buvęs krepšininkas Kęstutis Marčiulionis kreipėsi į Kauno miesto apylinkės prokuratūrą dėl Kauno „Žalgirio“ klubo bei Ūkio banko galimai padarytų nusikalstamų veiklų, rašo DELFI.lt. Sidnėjaus olimpinių žaidynių (2000) bronzos medalio laimėtojas prašo pradėti ikiteisminį tyrimą dėl trukdymo antstolei ir areštuoto turto perleidimo.

Kaip praneša DELFI, savo pareiškime prokuratūrai K. Marčiulionis nurodo, kad UAB „A. Sabonio Žalgirio krepšinio centras“ ir VšĮ Kauno „Žalgirio“ rėmėjas piktybiškai nevykdo antstolės Jurgitos Žilinskaitės patvarkymų, juos ignoruoja ir taip trukdo antstolei atlikti jai teisės aktų priskirtas funkcijas. Esą „Žalgirio“ klubą valdantys juridiniai asmenys laiku neįvykdė ar pažeidė septynis antstolės patvarkymus, susijusius su informacijos apie turimą turtą pateikimu ir jo areštu.

Be to, UAB „A. Sabonio Žalgirio krepšinio centrui“, VšĮ Kauno „Žalgirio“ rėmėjui ir Ūkio bankui metami kaltinimai neteisėtu disponavimu areštuotomis piniginėmis lėšomis.
 

Primename, kad K. Marčiulionis mėgina atgauti iš „Žalgirio“ 700 tūkst. litų kompensaciją, kuri buvusiam laikinosios sostinės klubo įžaidėjui buvo priteista 2010 metais. Vienašališkai kontraktą su K. Marčiulioniui prieš dešimtmetį nutraukęs „Žalgiris“ skolos nepripažįsta.

DELFI inf.

„Bružas ir Pulkovskis“: NBA naujokų biržos įdomiausi žaidėjai, geriausi laisvieji agentai, lietuvių likimas ir klubų ėjimų galimybės

Gairės: Žalgiris, teismas
43 komentarai
Naujausi komentarai (43)
Geriausiai ivertinti (43)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti