"Žalgiris" neigia, kad R.Nelsoną rinkosi pagal odos spalvą (papildyta, komentaras) (45)

Sausio 4 d., 16:33
masalskis vitoldas 11
masalskis vitoldas 11
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno "Žalgirio" krepšinio klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis atsisako komentuoti, kodėl jam odos spalva yra svarbi renkantis žaidėją.

"Nieko nekomentuosiu. Yra klubo atstovas spaudai. Kodėl aš turiu vykdyti jo pareigas?", - "Uroborui" šiandien sakė Masalskis.

Vakar, duodamas interviu "Basketnews" radijui, Masalskis sakė, kad vienas iš kriterijų, kodėl į komandą buvo pakviestas Reevesas Nelsonas, buvo jo šviesi odos spalva.

Ištrauka iš minimo interviu:

- Kaip jis buvo pasirinktas kaip kandidatas į „Žalgirį“? Juk tie visi skandalingi jo nutikimai Amerikoje, ar ne?, taip pat lydi šį krepšininką nuolat. Ar tai neatbaidė?

- Atvirai šnekant, kiek man teko su juo pabendrauti, tai man neatrodo, kad jis būtų skandalingas, tas vaikinukas, kaip rašo visuose tinklapiuose. Paprasčiausiai jis buvo vienas iš tų, kuris savo amžiaus grupėje – vienas perspektyvesnių studentų buvo NCAA lygoje. Plius, baltasis, tai tokia kaip ir iš tų visų žaidėjų atrodė geriausias pasirinkimas. O ką jūs minit dėl charakterio, kad jis blogietis... [...]

Kauno "Žalgirio" komunikacijos direktorius Almantas Kiveris portalui Krepsinis.net plačiai paaiškino žaidėjų pasirinkimo faktorius. "Pasirenkant žaidėjus yra svarbūs daug faktorių ir odos spalva tikrai nėra vienas iš jų. Žaidėjų ieškome atsižvelgdami kokias pozicijas norime sustiprinti, atkreipdami dėmesį į kandidatų žaidimo stipriąsias ir silpnąsias puses. Analizuojame tiek statistiką, tiek video medžiagą. Konsultuojamės su treneriais ir t.t. Odos spalva pasirenkant žaidėją neturi jokios įtakos. Minėtame interviu sporto direktoriaus mintis buvo ta, kad tarp amerikiečių, žaidžiančių NCAA lygoje, didesnę dalį sudaro juodaodžiai krepšininkai ir tarp perspektyviausių jaunų žaidėjų gana retai pasitaiko išskirtinėmis fizinėmis savybėmis pasižymintis baltaodis krepšininkas. Tai buvo tik pastebėjimas, nes dažniausiai yra įprasta, kad perspektyviausi jauni JAV krepšininkai yra juodaodžiai. Kaip žinote, „Žalgiryje“ pastarąjį dešimtmetį rungtyniauja legionieriai iš įvairių šalių ir juos renkantis įtakos turi tik jų žaidimo lygis ir kokybė, o ne odos spalva, - kalbėjo A.Kiveris."

„Ilgoji pertrauka“: Tubelio šansai žaisti NBA, užkulisiniai lygos reikalai, klubų skautų darbas, lietuvio agento perlas ir įdomiausi talentai iš Eurolygos bei Europos

45 komentarai
Naujausi komentarai (45)
Geriausiai ivertinti (45)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti