„Žalgirio“ sirgalių incidento paaiškinimas: daužė guminėmis lazdomis, nors niekas iš mūsų nieko nedarė (51)

Gegužės 10 d., 15:14
Policija suėmė keliolika „Žalgirio“ sirgalių (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Penktadienį „Siemens“ arenoje prasidėjusios Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos metu emocijų ir kovos elementų netrūko ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Didžiosios pertraukos metu arenoje įvyko konfliktas, kuriame dalyvavo ir Kauno „Žalgirio“ gerbėjai. Malšinti incidentą į pagalbą apsaugos darbuotojams skubiai buvo iškviestos gausios policijos pajėgos.

Visus įmanomus būdus, tokius kaip gumines lazdas bei elektros šoko prietaisus, naudoję policijos pareigūnai antrankiais surakino keliolika ištikimiausių Kauno klubo gerbėjų ir išgabeno juos į komisariatą.

Kaip tvirtino vienas iš „Green White Boys“ sirgalių grupuotės narių, jie buvo provokuojami nuo pat atvykimo į areną.

„Bandė pulti mus tik įeinančius, bandė pulti per pertrauką, o policija kažkodėl suėmė visus, kas dėvėjo žalios spalvos aprangą ar turėjo „Žalgirio“ atributiką. Pradėjo visus masiškai guldyti, net šalia buvusius, daužė guminėmis lazdomis, nors niekas iš mūsų nieko nedarė.

REKLAMA

Norėjo parodyti, kad dirba, leido įvykti incidentui ir buvo siekiama kuo daugiau išvežti. Viskas buvo iš anksto suplanuota. Areštinėje pralaikė iki vidurnakčio, išmetė į gatvę ir mus dar kartą užpuolė prie pat komisariato.“

Teigiama, jog buvo sulaikyti 47 asmenys, tačiau nė vienas pretenzijų neturėjo ir pareiškimo nerašė. Policijos pareigūnams patikrinus sirgalių blaivumą, daugumos alkotesterių rodmenys rodė nulius. Nepilnamečiai buvo išvežti į narkologinį skyrių.

Incidento metu vienam iš aistruolių teleskopine lazda veikiausiai buvo sulaužyta ranka, tai paaiškės atlikus išsamius medicininius tyrimus.

Padėkite mums kurti gerą turinį - tapkite Krepsinis.net rėmėju >>


„Žalgirio“ sirgalių sulaikymas ((Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt) nuotr.)

51 komentarai
Naujausi komentarai (51)
Geriausiai ivertinti (51)
PRO komentarai (17)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
AtsakytiNaujausios