Ž.Urbonas keliasi dirbti į Rumuniją (21)

liepos 23 d., 14:31
Ž.Urbonas keliasi į Rumuniją (Foto: Rokas Lukoševičius)
Ž.Urbonas keliasi į Rumuniją (Foto: Rokas Lukoševičius)
Šaltinis: Krepsinis.net

„Šiaulių“ komandą praėjusiame sezone treniravęs Žydrūnas Urbonas keliasi į Rumuniją.

Krepsinis.net žiniomis, 48-erių strategas pasirašė sutartį su Bukarešto „Dinamo“ klubu. 15min žurnalistas Rokas Pakėnas pirmasis pranešė apie stratego ir rumunų susitarimą.

„Dinamo“ praėjusiame sezone treniravo Rogeris Grimau, bet buvęs Barselonos „Barcelona“ vairininkas buvo atleistas. Bukarešto klubas su 12 pergalių ir 18 pralaimėjimų Rumunijos lygoje liko vos 12-tas.

„Dinamo“ pagal laimėtus titulus Rumunijoje pirmauja – 22 kartus tapo čempione. Tiesa, pastarąjį kartą tai padarė labai seniai – dar 2003 metais.

Ž.Urbonui tai bus antra patirtis užsienyje – 2023–2024 m. sezone jis pradėjo Prištinos „Sigal“ komandoje, tačiau ten neužsibuvo ir tuomet persikėlė į „Šiaulius“, iš kurių buvo atleistas 2025 m. gegužę.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.


21 komentarai
Naujausi komentarai (21)
Geriausiai ivertinti (21)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti