Ž.Urbonas ir R.Cvirka apsižodžiavimą po rungtynių aiškino skirtingai (6) VIDEO interviu

Spalio 13 d., 20:40
Ž.Urbonui nepatinka, kai jam aiškinama, kaip elgtis (BNS nuotr.)
Ž.Urbonui nepatinka, kai jam aiškinama, kaip elgtis (BNS nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynės tarp Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ir Alytaus „Dzūkijos“ baigėsi aukštaičių pergale ir kibirkštėle po finalinės sirenos.

Aštresniais žodeliais po rungtynių apsikeitė Žydrūnas Urbonas ir Ramūnas Cvirka ir incidentą aiškino skirtingai.

Ž.Urbonas nušvietė rungtynes, o apie su kolega pasikeistas frazes pasisakė lakoniškai.

„Pergalė yra pergalė, kartais geriau blogai žaidžiant laimėti, nei gerai žaidžiant pralaimėti. Nelabai tikiu šituo posakiu, bet pritaikysiu jį, nes gerai žaisdamas nepralaimėsi, nebent gerokai stipresniam varžovui. Šitoje vietoje tikrai gerai nežaidėme“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Kaip paaiškintumėte tai, kad jau kurį laiką nepavyksta gerai žaisti?

– Aš tuos vidinius demonus savo ir komandos žinau, mes juos tvarkome ir juos susitvarkysime. Antrose rungtynėse po septyniolika klaidų yra tiesiog neatsakomybė. Žaidėjų nesusikaupimas, koncentracijos ir atsakomybės stoka, prieš save ir prieš draugus. Bravūriškas žaidimas. Jis niekur neveda. Kartais gali paeiti, ant tritaškių statyk rungtynes ar kažką. Du pastaruosius mačus žaidėme atsainiai, nedegdami noru, nors žinau savo komandą. Tai nėra gerai.

– Patrickas Milleris ir Gintautas Matulis nežaidė dėl rimtų sužeidimų?

– Ne, pasaugojome. Milleris galėjo žaisti, bet leidome susitvarkyti, juolab ir Jaylinui reikia įeiti į rungtynes, po traumos mėnesį nežaidęs. Jam reikėjo tokių rungtynių, kur gali pažaisti, taurėje kažkas kažką sau gali leisti pasąmoningai. Gintauto irgi nereikėjo žudyti, truputį nugara skauda. Gal galima kokią blokadą nuskausminamųjų statyti, bet kam to reikia?

– Su Ramūnu Cvirka „meiliai“ pasikalbėjote, ko nepasidalinote?

– Viskas gerai, normaliai, geras diedas, mes su juo nuo jaunystės pažįstami, tik kai žmogus aiškina, kaip man elgtis, man kažkaip keista. Nesu keturiolikos ar penkiolikos metų, kad reikėtų tokius dalykus sakyti.

REKLAMA

– Tai dabar nesutampa parodymai, nes Ramūnas Cvirka sakė, kad pokalbis buvo apie teisėjus...

– Taip, man aiškino, kaip aš turiu daryti. Tu turi vienokią nuomonę, aš turiu kitokią nuomonę dėl teisėjų, traktavimo ir visko. Ką mes čia, kaip maži vaikai? Pasakysiu trumpai, aš jį gerbiu, geras treneris, mano senas bičiulis, pasikarščiavo ir tiek.

Tuo tarpu R.Cvirka spaudos konferencijoje toks šnekus nebuvo ir plačiau pasisakė apie rungtynes, nei apie įvykusį incidentą.

„Visų pirma noriu pasveikinti „Juventus“ su pergale. Mūsų žaidime pritrūko gilesnės rotacijos. Matėsi, „Juventus“ kelis žaidėjus pataupė, o mes sau to negalime leisti, nors ir norėtume – negalėtume, nes žaidėjų nėra. Pralaimėjome fizine jėga, o pabaigoje rungtynės galėjo pakrypti į bet kurią pusę. Apie teisėjus nešnekėsime, bet gynyboje nesusitvarkėme su nugarine užtvara, kai žinojome, ką jie darys ir paprasčiausiai pražiopsojome žmones. O puolime trūko gerų sprendimų, po praeitų rungtynių gyrėme Zigmantavičių, o šiandien pasimatė tie sprendimai“, – teigė strategas.

REKLAMA

– Martynui Zigmantavičiui degė akys, gal tiesiog persistengė?

– Nieko tokio, čia sportas, visko būna, vienos rungtynės geriau, kitos – blogiau. Jie patys iš savęs turi daugiau pareikalauti.

– Minėjote, kad trūko gilesnės rotacijos, kai varžovai neturėjo kelių krepšininkų, situacija atrodo panašiai?

– Panašiai. Kiek jie turėjo, vienuolika žaidėjų? Mes – devynis. Skaitysime, kad panašiai. Pas mus tik žaidėjai brangesni.

– Po rungtynių kažkas atsitiko tarp jūsų ir Žydrūno Urbono, palinkėjote vienas kitam gerų dienų?

– Palinkėjome... Nieko prieš neturiu, su Žydrūnu esame draugai, jaunystėje kartu žaidėme. Jaunystę matyt prisiminė, daugiau nieko. Užkliuvo... Gal aš sau pasilaikysiu, kas užkliuvo.

„Ilgoji pertrauka“: išsamiai apie Eurolygą – įdomiausi naujokai, kas gali iššauti, Šaro (ne)lemiamas sezonas, prognozės ir „Žalgirio“ perspektyvos


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga