VKM tarybos narė gina direktoriumi išrinktą V.Tupčiauską ir kelia klausimą, kodėl Š.Sakalauskas neužsibuvo nė vienoje krepšinio mokykloje (9)

Birželio 17 d., 10:21
Kodėl Š.Sakalauskas neužsibuvo nė vienoje krepšinio mokykloje? (Fotodiena.lt)
Kodėl Š.Sakalauskas neužsibuvo nė vienoje krepšinio mokykloje? (Fotodiena.lt)
Šaltinis: Krepsinis.net

Portalo Krepsinis.net redakciją trečiadienį pasiekė Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) tarybos narės Valentinos Tubelienės laiškas, kuris buvo perduotas sostinės merui Remigijui Šimašiui. Tai yra atsakas į pirmadienį publikuotą laišką, kuriame tėvų komiteto nariu save vadinantis Gytis Anulis suabejojo rinkimų, kuriuose triumfavo Vytenis Tupčiauskas, skaidrumu. Pateikiame neredaguotą V.Tubelienės laišką.


Perskaitėme portalo Krepsinis.net redakciją pirmadienį pasiekusį atvirą laišką sostinės merui Remigijui Šimašiui dėl įvykusių Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM) direktoriaus rinkimų. Nesuprantame, kaip vienas žmogus gali rašyti visų VKM lankančių vaikų tėvų vardu. Jau pirmas sakinys yra melas. – jau beveik 2 metai Vilniaus krepšinio mokykloje nėra tėvų komiteto. Yra Vilniaus krepšinio mokyklos taryba, į kurią įeina 3 tėvų atstovai (Valentina Tubelienė, Laimis Bratikas ir Gytis Anulis), 3 treneriai ir 3 moksleiviai. Vilniaus krepšinio mokyklos tarybos pirmininku yra išrinktas treneris Vytenis Tupčiauskas. Gal rinkimai taip pat buvo korumpuoti, p. Gyti Anuli?

REKLAMA

Straipsnyje rašoma: „Mūsų duomenimis, konkurse šioms pareigoms užimti varžėsi du kandidatai: Vilniaus krepšinio mokyklos l.e.p. direktorius Šarūnas Sakalauskas, bei Vilniaus krepšinio mokyklos treneris Vytenis Tupčiauskas“. Truputi žinių apie trenerį Vytenį Tupčiauską. Jis jau 33 metai dirba Vilniaus krepšinio mokykloje su vaikais. Vytenis Tupčiauskas, po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dirbo su „Lietuvos Telekomo“ moterų krepšinio komanda ir dalyvavo Europos taurės varžybose. Jo treniruojami vaikai MKL lygoje kiekvienais metais žaidžia I-ame MKL divizione. Prieš 12 metų sukūrė antrojoje pagal stiprumą krepšinio lygoje (NKL) žaidžiančią „Perlo“ komandą, kurioje turi galimybę „startuoti“ geriausieji Vilniaus krepšinio mokyklos vaikinai. Šią komandą kartu su rėmėjais jis kūrė ne sau, ne savo interesus gynė, o kūrė komandą mokyklos perspektyviausiems vaikinams, kurioje jie galėtų žaisti krepšinį ir turėtų galimybę siekti didesnių aukštumų.

O kodėl „Šarūnas Sakalauskas, turintis ilgametę vaikų ir aukščiausios lygos trenerio patirtį Vokietijoje, 2006 m. išrinktas geriausiu Vokietijos aukščiausios lygos treneriu“ jau yra dirbęs visose Vilniaus miesto krepšinio mokyklose (Sostinės KM, Š.Marčiolionio KA) ir nė vienoje neužsibuvo?

REKLAMA

Dar didesnių abejonių šio straipsnio teisingumu kelia kitas teiginys: „Konkurso laimėtojas buvo paskelbtas po įvykusios subjektyvios konkurso dalies – pokalbio ir atrankos komisijos balsavimo. Komisijos sąrašas taip pat kelia abejonių, nes buvo paslaptingai pakeistas dieną prieš balsavimą, Liudą Kuzminskienę pakeitė Vyteniui Tupčiauskui lojali Janina Koženiauskaitė“. Kiek mums žinoma apie komisijos sąrašą, patys pretendentai sužino tik atėję į komisiją. Kaip p. Gytis Aniulis gali žinoti iš anksto apie komisijos sąrašą ir jos pakeitimus? Janina Koženiauskaitė yra Vilniaus krepšinio mokyklos direktoriaus pavaduotoja – manome, kad būtent ji ir turėjo būti šioje komisijoje.

P. G.Aniuli, jei Jūs reiškiate didelį nusivylimą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos organizuojamais personalo atrankos konkursais taip ir rašykite, o ne prisidenkite Vilniaus krepšinio mokyklos sportuojančių vaikų atstovų vardu. Jei norite kalbėti tėvų komiteto narių vardu, ar mūsų, tėvų vardu, gal sukvieskite tėvus į susirinkimą ir paklauskite mūsų nuomonės. Gal Jūs siekiate asmeninių tikslų, įvairių protegavimų ir naudojatės tarnybine padėtimi (esate Vilniaus krepšinio mokyklos tarybos narys)? Ir kodėl Jūs p. G.Aniuli nusprendėte, kad Jūsų vieno kompetencija (nors straipsnyje Jūs save vadinate daugiskaitoje “(priežastys mums yra žinomos)“ „iki konkurso buvome gavę žinių“) yra svarbesnė negu visų penkių komisijos narių: Švietimo ministerijos, nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros atstovų, Vilniaus krepšinio mokyklos pavaduotojos, Sporto skyriaus vedėjo ir Savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto departamento direktoriaus? Gerbiamas Mere, prašome p. Gyčio Aniulio laišką laikyti niekiniu ir neeikvoti savo brangaus laiko.

Vilniaus krepšinio mokyklos sportuojančių vaikų atstovai.

„Ilgoji pertrauka“: „Wolves“ pirkiniai, skeptiškas žvilgsnis į „Neptūną“, byranti „Labas GAS“, gandai apie „Rytą“, netikėtas Staniulio ėjimas ir „Lietkabelio“ pajėgumas

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (7)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
EUROBASKET 2022