Viename viešbutyje su „Real“ komanda apsigyvenę broliai Maciai nori taikytis su R.Fernandezu, bet bijo policijos (5)

Sausio 20 d., 17:18
Broliai Maciai nori taikytis su ispanu (Fotodiena.lt nuotr.)
Broliai Maciai nori taikytis su ispanu (Fotodiena.lt nuotr.)
Šaltinis: Lrytas

Net ir specialiai nesugalvosi – taip būtų galima pavadinti situaciją, į kurią penktadienį pateko prieš daugiau kaip trejus metus krepšinio skandalą sukėlę broliai Normundas ir Nauris Maciai bei Madrido „Real“ ekipos narys Rudy Fernandezas. Susipykę, susistumdę ir vienas kitą viešai ignoruojantys vyrai netikėtai akis į akį susitiko Kauno „Europa Royale“ viešbutyje. Maža to – visi jie gyvena tame pačiame trečiame viešbučio aukšte.

„Mes užsisakėme viešbučio numerius per internetinę nakvynės rezervacijos sistemą, tad kuo nors kaltinti mus būtų kvaila. Iš kur mes žinojome, kad ir „Real“ komanda čia nakvos? Patys buvome stabo ištikti. Juolab, kad viešbutį užsakinėjo mūsų labai geras draugas“, – kalbėjo N.Macius.

– Jūs matėtės jau su Rudy Fernandezu?, – lrytas.lt paklausė Normundo Maciaus.

REKLAMA

– Taip. Kaip jo nepamatysi – jis gyvena tame pačiame trečiame aukšte, kaip ir mes. Ir kambariai beveik greta – mus skiria penki ar šeši numeriai. Bet nekalbėjome, o jis, galbūt, mūsų nepažino.

– Tai nesikalbėjote dar?

– Ne, kai atvykome, „Real“ ekipa viešbutyje valgė. Bet Rudy matėme. Kitą vertus, net nežinome, kaip elgtis. Galvojame, kad vertėtų pabandyti apie viską su juo pasikalbėti ir išspręsti. Žinoma, be emocijų, paprastai.

Planuojame pradžioje pabandyti pasišnekėti su klubo administracija ar angliškai mokančiais šnekėti žaidėjais, kad jie bent R.Fernandezui pasakytų, kas ir kaip ir jam nereikėtų kviesti policijos. Mes susitaikyti norėtume.

Modestas Krukauskas, lrytas.lt


Gairės: real, fernandezas, maciai
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
BRUŽAS IR PULKOVSKIS