Pasibaigęs. 07-08 01:00
Olimpiada
Lietuva
68
Puerto Rikas
79
07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
0
Ispanija
0
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
0
Japonija
0
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
0
Brazilija
0
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
0
Kanada
0
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
0
Puerto Rikas
0
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
0
JAV
0

Vasaros darbų nepradedančios „Pieno žvaigždės“ – nežinioje: gal mes išvis biudžeto neturėsime? (45)

Birželio 25 d., 12:02
„Pieno žvaigždės“ stipriai naujins sudėtį („Betsafe-LKL“ nuotr.)
„Pieno žvaigždės“ stipriai naujins sudėtį („Betsafe-LKL“ nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Kol kai kurie Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) klubai jau gana aktyviai renka sudėtį kitam sezonui, Pasvalio „Pieno žvaigždės“ neskuba.

Tam priežastis yra viena – komanda nėra tikra, kokį biudžetą turės kitąmet, o pirkti kažką „į skolą“ klubo vadovas Arūnas Burkevičius nežada.

Praeitą sezoną pasvaliečiai turėjo maždaug 600 tūkst. eurų biudžetą, kuris buvo vienas mažiausių lygoje. Kitą sezoną lyga reikalaus turėti bent jau 800 tūkstančių eurų. 

Finansai atspindėjo ir rezultatą: „Pieno žvaigždės“ lygoje liko paskutinės, iškovojo vos 5 pergales, tačiau dėl vietos LKL buvo ramios, kadangi sezono nebaigė Gargždų ekipa.

Paprašytas apibendrinti praeitų metų rezultatus, A.Burkevičius nedaugžodžiavo ir išsakė savo poziciją, kad paskutinę vietą užėmė ne jo komanda.

REKLAMA

„Paskutiniai liko „Gargždai“. Prastai vertiname, bet nesigilinsime, daug kalbėjome, nebesinori“, – Krepsinis.net sakė jis.

Jei užpraeitą sezoną Pasvalio komanda LKL liko dešimta ir taip fiksavo prasčiausią visų laikų pasiekimą, tai šiemet klubas pasiekė naują antirekordą. Paklaustas apie to priežastis, A.Burkevičius bedė pirštu į pinigus.

„Kaip jums atrodo, su mažiausiu biudžetu galime būti pirmoje vietoje?“, – klausė jis.

Daugiau žinių apie kito sezono finansus A.Burkevičius žada turėti šio mėnesio gale arba liepos pradžioje.

„Pirmiausiai pradedame nuo biudžeto, nežinome, kaip mums seksis. Nėra kito varianto: Prienai pradėdavo iš kito galo, komplektaciją pastatydavo į priekį, o mes pradedame nuo biudžeto.

Pirmiausiai svarbu, kad kažką pasakytų pagrindiniai rėmėjai. Gal šią, gal kitą savaitę daugiau paaiškės“, – sakė klubo vadovas.

Kol kas nėra aišku, kas treniruos „Pieno žvaigždes“ kitą sezoną. Tarp kandidatų yra Dainius Šalenga, jau aišku, kad prie komandos vairo nebelieka Aurimo Jasilionio, kuris išvyksta paskui Rimą Kurtinaitį į Azerbaidžaną.

REKLAMA

Paklaustas apie kandidatus į vyr. trenerio postą, A.Burkevičius teigė, kad pinigų žvalgytis į užsieniečių rinką komanda neturės.

„Kai tik susidėliosime biudžetą, žiūrėsime. Iš kur gauti pinigus, gal mes išvis biudžeto neturėsime, gal išvis nepajėgūs būsime dalyvauti?“, – svarstė jis.

Paprašytas pakomentuoti dar sezono eigoje sklidusias kalbas apie trapią „Pieno žvaigždžių“ ateitį, A.Burkevičius to nedarė: „Nežinau, neskaičiau, nieko negaliu komentuoti“.

Kiek realu, kad Pasvalio komanda išties gali nesurinkti reikiamų lėšų žaisti LKL? A.Burkevičius į tai atsakė filosofiškai.

„Gyvenime visko gali būti. Gal Putinas užmes atominę ant Suvalkų koridoriaus, iš kur gali žinoti? Pirmiausiai žiūrime, kad nesugriūtume“, – teigė klubo bosas.

A.Burkevičius sako, jog potencialių žaidėjų sąrašas taip pat lieka po klaustuku, kol finansinė situacija neaiški. Sutartis su komanda turi tik Adas Šimonis ir Lukas Valantinas. 

„Kažką turime mintyse, bet kas iš to? Į parduotuvę gi neinate, jei neturite pinigų. Bet pasvajoti galima. Šiai dienai visi turi pinigų, nebeliko biednų klubų: likome tik mes ir Kėdainiai biednesni“, – sakė jis.

„Ilgoji pertrauka“: Brazdeikis ir Daviesas „Žalgiriui“, G.Oreliko išvykimas, „Ryto“ komplektacija ir padidinta alga Ą.Tubeliui, „Wolves“ naujokas, Europos taurės burtai ir agentų bonusai


45 komentarai
Naujausi komentarai (45)
Geriausiai ivertinti (45)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti