0

Varžovui alkūne trenkęs V.Carteris suspenduotas vienerioms rungtynėms

Lapkričio 8 d., 18:36
V.Carteris privalės praleisti vieną NBA mačą (Scanpix)

Po incidento Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse tarp Dalaso „Mavericks“ ir Oklahomos „Thunder“ Vince'as Carteris vienerias rungtynes priverstinai turės praleisti ant atsarginių suolelio.

36-erių metų 198 cm ūgio puolėjas už smūgį alkūne varžovui suspenduotas vienam susitikimui – akistatai su Minesotos „Timberwolves“.

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Thunder“ naujokui Stevenui Adamsui atkovojus kamuolį prie jo prišoko du „Mavericks“ žaidėjai ir bandė apsiginti. Tame epizode vyko kietos grumtynės, bet nieko tokio nenutiko. Vis dėlto supykęs V.Carteris kovoje dėl kamuolio tyčia alkūne trenkė varžovui į galvą.

Teisėjai tuoj pat sustabdė žaidimą ir peržiūrėję vaizdo įrašą nusprendė išvaryti V.Carterį iš aikštės. Amerikietis per 14 minučių prametė visus keturis metimus ir mačą baigė be taškų, o Dalaso klubas 93:107 nusileido „Thunder“ ekipai.