Vargstantis ir su policija reikalų turintis buvęs NBA žaidėjas – mušamas tiesiog gatvėje (22) 2 VIDEO

Sausio 21 d., 09:20
D.Westo neapleidžia psichologinės problemos
D.Westo neapleidžia psichologinės problemos
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) aštuonis sezonus praleidęs Delonte Westas pastaruoju metu išgyvena itin niūrų gyvenimo etapą. Vienas po kito pasirodo tiesiog gatvėje užfiksuoti vaizdai apie buvusio atleto nuopolį.

Dar 2016-aisiais pasirodė pirmieji pranešimai, kad D.Westas yra benamis ir prašo išmaldos. Atėjo jau 2020-ieji, o situacija nėra nė kiek pasikeitusi.

Amerikietis užfiksuotas sukaustytas antrankiais bei bandantis pasiaiškinti, kodėl įsivėlė į muštynes. Pirmiausia jis teigia, kad jam buvo grasinama ginklu, o vėliau pasileidžia į nesuprantamą tiradą. Kiek anksčiau pasirodė vaizdo įrašas, kuriame buvęs krepšininkas užfiksuotas mušamas ir spardomas tiesiog gatvėje.

Liūdna situacija patraukė ir jo pažįstamų dėmesį. Apie susidariusią padėtį garsiai pasisakė buvęs jo komandos draugas Saint Josepho universitete Jameeras Nelsonas.

„Viskas, ką mes galime padaryti – melstis už jį ir jo šeimą bei tikėtis, kad Delonte sieks deramos pagalbos. Su psichologinėmis problemomis vargsta daug žmonių ir to net nesuvokia, kol nėra per vėlu. Nesu tikras, kas iš tikrųjų vyksta su Dwestu, bet jis žino, kad esu jo komandoje ir padėsiu kuo galėdamas. Bendravau su juo ir žinau tik tiek, kad turint emocinių ir psichinių problemų reikia kreiptis pagalbos. Ne tėvų, draugų ar žmonos, bet kvalifikuotos pagalbos, daktaro. Viešindami tokius vaizdo įrašus pagalvokite, kad galite ne tik padėti, bet ir pakenkti“, – teigė krepšininkas.

REKLAMA

Pagalbos ranką D.Westui jau pažadėjo ištiesti ir jo treneris universitete Philas Martelli bei amerikietiškojo futbolo žaidėjas Dezas Bryantas.

Dar prieš 2016-aisiais ligoninėje apsilankęs D.Westas pripažino savo problemas – teigė bandęs žudytis, pjaustęsis venas ir saujomis rijęs tabletes, kurių pavadinimų net negali ištarti. Anonimiškai gydymo įstaigą aplankęs jis buvo paklaustas, ar yra būtent D.Westas, jis atsakė „buvau, bet jau nebesu“.


22 komentarai
Naujausi komentarai (22)
Geriausiai ivertinti (22)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti

Tau gali patikti