Olimpiada
Serbija
0
0

Vakarų konferencijos lyderių akistatoje – solidus kanadietis ir „Thunder“ pergalė (1)

Sausio 21 d., 08:50
Sh.Gilgeous-Alexanderis buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) Oklahomos „Thunder“ (29/13) ekipa išvykoje 102:97 (30:24, 27:30,17:29, 28:14) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (30/12) komandą.

Net ir pralaimėjusi Minesotos komanda išlieka pirmoje Vakarų konferencijos pozicijoje, o „Thunder“ šiuo metu yra antroje vietoje.

„Timberwolves“ dar ketvirtajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (85:74), tačiau ji ėmė tirpti, kol galiausia Shai Gilgeous-Alexanderis tritaškiu išvedė į priekį svečius – 96:94. Rudy Gobertas galėjo lyginti rezultatą, bet pataikė tik 1 baudą (95:96), o Jalenas Williamsas sutvirtino pranašumą – 98:95. „Timberwolves“ nei išlyginti, nei persverti rezultato daugiau nepavyko ir pergalę šventė svečiai.

Sh.Gilgeous-Alexanderis per 37 minutes pelnė 33 taškus (9/20 dvit., 1/2 trit., 12/13 baud.), atkovojo, perėmė ir prarado po 2 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Kanadietis yra vos aštuntas lygos žaidėjas, kuris per pirmąsias 41 sezono rungtynes bent 30 kartų rinko po 30 ar daugiau taškų.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas (6/10 metimai) ir Karlas-Anthony Townsas (11 atk. kam.) po 19, Nazas Reidas 18 (4/8 trit.), Jadenas McDanielsas 15.

„Thunder“: Shai Gilgeous-Alexanderis 33 (6 rez. per.), Jalenas Williamsas 20, Chetas Holmgrenas 15 (5 atk. kam.), Luguentzas Dortas 14 (3/7 trit.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: nba, timberwolves, thunder