V.Šulskis – apie karjeros įdomybes: susišaudymas vakarėlyje, kova prieš NBA žvaigždes, „blokas“ trenerei ir sutartis su „Žalgiriu“ (4) pirma „MISsMATCH“ dalis

Rugpjūčio 26 d., 09:12
V.Šulskis pasakojo įdomių istorijų (BNS nuotr.)
V.Šulskis pasakojo įdomių istorijų (BNS nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – „MISsMATCH“ pokalbis su krepšininku Vytautu Šulskiu.

Čia jis pasakojo apie netrumpą savo karjerą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) ir paminėjo, jog jei atsuktų laiką atgal, gal būtų išvykęs į užsienyje ne tik kartą, kai viešėjo Libane.

„Gal kažkiek ir gailiuosi dėl užsienio. Kai buvau jaunesnis, gaudavau pasiūlymų į Vokietiją, Prancūziją, bet niekada nebuvo tokio pasiūlymo, kuris permuštų Lietuvos klubus. Nematydavau prasmės. Realiausiai turbūt man būtų buvę vykti į Vokietiją ar Olandiją“, – sakė Utenos „Juventus“ žaidėjas.

REKLAMA

V.Šulskis anksti išvyko į JAV – ten baigė mokyklą, vėliau įstojo į Youngstown universitetą. Jei mokykla buvo krikščioniška, tai vėliau lietuvis susidūrė su visiškai kitokia aplinka.

„Buvau įpratęs būti aplink gerus žmones ir tik pasirašius sutartį man žmonės pradėjo pasakoti, kad tai top 5 vieta Amerikoje pagal nusikalstamumą. Tokie kontrastai. Už universiteto ribų būdavo kvartalų, kur sakydavo geriau neiti. Paskutiniais mano metais vakarėlyje vyko susišaudymas ir ten nušovė vieną žmogų. Po to buvo dar labiau sugriežtinta apsauga“, – pasakojo jis.

V.Šulskis iki šiol atsimena pačias pirmas rungtynes NCAA pirmenybėse.

„Tuo metu žaidėme prieš UCLA komandą, jų startinis penketas buvo Darrenas Collisonas, Russellas Westbrookas, Richardas Mbah a Moute, Kevinas Love’as ir dar centras, kurio nebeatsimenu. Aš 18-metis, rungtynėse apie 10 tūkst. žmonių, rankos, kojos dreba, atsimenu, gavau 5 pražangas, einu ant suolo, dedu dešinę koją, kairę, o visi sirgaliai skanduoja: left, right, left, right. Tada pagreitinau žingsnį, vėliau visi jie šaukė: sit down. Sėdžiu ir galvoju, kur aš papuoliau“, – juokėsi jis.

Grįžęs iš universiteto V.Šulskis padėjo parašą po sutartimi su „Žalgiriu“, tačiau didelių vilčių pats į savo ateitį Kaune nedėjo.

REKLAMA

„Jie man nieko nežadėjo, tuo metu ten buvo Romanovas, jie pasirašydavo daug perspektyvių žaidėjų iki 25 metų su mintimi, kad po to gal parduos. Tuo metu „Žalgiris“ buvo „Žalgiris“, man tai buvo siurprizas, tada net neturėjau jokio kontakto su klubo vadovybe“, – pasakojo jis. 

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 – treji metai iš eilės Utenoje ir klubo privalumai

05:00 – gailestis, kad neteko daugiau pažaisti užsienyje

10:30 – per ilgą laiką nepakitę ir erzinantys LKL dalykai

12:30 – išvykimas į JAV būnant 16-os ir krikščioniška mokykla

14:00 – susišaudymas vakarėlyje JAV

22:00 – ką apie žaidėjus parodo NCAA?

23:20 – studijuota specialybė

25:00 – nepamirštamos pirmos NCAA rungtynės

29:50 – „Ryto“ indėlis į vilniečio meilę krepšiniui

31:20 – kontraktas su „Žalgiriu“

34:30 – pirmas neįsitvirtinimas Prienuose

37:00 – MVP titulas  

„Bružas ir Pulkovskis“: „Neptūno“ ateitis, Blaževičiaus projektas, žaidėjai Žiemelio klubui, Websterio ateitis ir Maksvyčio sprendimo argumentai


Gairės: ncaa, juventus, Šulskis
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Eurolyga