V.Ginevičius: apie baisų „Labas GAS“ sezoną, nedegančias jaunimo akis, tėvo įtaką I.Perasovičiui ir emocingą I.Sargiūną (6) pirma „MISsMATCH“ dalis

Balandžio 28 d., 09:01
V.Ginevičius yra nusivylęs šiuo sezonu (LKL nuotr.)
V.Ginevičius yra nusivylęs šiuo sezonu (LKL nuotr.)
Gabrielė Miknevičiūtė

Krepsinis.net portale – pirmoji pokalbio dalis su Prienų „Labas GAS“ asistentu Vidu Ginevičiumi.

Vos 3 pergales pasiekusi komanda jau baigė pasirodymą čempionate ir užėmė paskutinę vietą. Priežasčių ieškojęs V.Ginevičius neslepia, jog su tuo susitaikyti sunku. 

„Labai nemėgau pralaimėti tiek būdamas žaidėju, tiek treneriu. Čia kažkas tokio, baisu, galvoje nesutelpa. Nėra dar taip buvę, net kai buvau žaidėjas. Gal taip buvo kažkada seniai Eurolygoje su „Žalgiriu“, kai grupėje likome paskutiniai, bet taip, kaip šiemet... Bėda tikrai“, – sakė jis.

Buvęs krepšininkas sako, jog pasigenda tarp šiuolaikinių žaidėjų emocijų ir degančių aikštėje akių. Tai galioja ne tik jo komandai.

REKLAMA

„Labai svarbu, kad žaidėjai pasikalbėtų tarpusavyje, išsikoliotų, jog neliktų arogancijos. Mes tiesiog susiburdavome, rūbinėje išsirėkdavome – dabar to pasigendu, kad žaidėjai išsitaškytų tarpusavyje. Muštis nereikia, bet gal ir tai kartais nepamaišytų“, – mano V.Ginevičius. 

Trumpai šį sezoną jis buvo perėmęs „Labas GAS“ vairą, kai postą paliko Marius Leonavičius. Taip buvo pasiekta ir pirmoji pergalė LKL prieš Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubą.

„Paskutinį kartą stresą jaučiau, kai buvau žaidėjas. Dabar viskas vėl grįžo. Tik stresas pasireiškė labai įdomiai – kažkodėl mane migdė. Nežinau, kodėl. Ir asistentui sakiau: nesuprantu, kas vyksta, rungtynės po valandos, o aš noriu miego“, – juokavo V.Ginevičius.

Kalbėdamas apie Prienų klubo žaidėjus jis daugiausiai emocijų įžvelgė Igno Sargiūno charakteryje. Jaunuolį strategas žino dar nuo Kauno „Žalgirio“ dublerių laikų. 

„Jis sugebėdavo gauti kokią paslėptą nesportinę pražangą, kurios mes, treneriai, nepamatydavome. Jis, pasirodo, kažkokius dalykus darė. Bet Ignas patobulėjo, jau su tuo susitvarkė, nes būdamas per karštas galėdavo nesuvaldyti emocijų“, – pasakojo V.Ginevičius. 

REKLAMA

Šį sezoną I.Sargiūnas yra paaiškinęs Ramūnui Cvirkai, kaip prieš jį gintis. V.Ginevičius mano, kad tokių situacijų reiktų vengti.

„Nesu konfliktavęs su priešininkų treneriais. Ignui tai brangiai kainavo, jis gavo techninę, varžovai – dovanėlę, taškus, o mes pralaimėjome pora taškų“, – prisiminė jis. 

Apskritai V.Ginevičius teigia, jog kai kuriuos dalykus suprato tik tapęs strategu. 

„Vis būdavau nepatenkintas, ką čia tas treneris sako, atsikalbinėjau. Dabar dėl šito gailiuosi. Žinau, kad taip niekada nebus, bet būtų sveika žaidėjams pirma patreniruoti, tada žaisti, kad tai suprastų“, – šypteli jis.  

Pirmoje „MISsMATCH“ dalyje:

00:00 prastas Prienų ekipos sezonas

07:00 kaip motyvuoti pralaiminčią ekipą

09:30 nedegančios jaunimo akys

14:10 ko trūko Prienų ekipai

16:00 sugrįžęs streso jausmas

20:00 pirmos pergalės impulsas

21:17 „Labas GAS“ žaidėjų progresas

25:30 Juwano Durhamo ateitis ir namų ilgesys

27:30 Ivano Perasovičiaus ryšys su tėvu ir Velimiro įtaka sūnui

30:00 Tomo Masiulio padaryta įtaka

32:00 ko V.Ginevičius gailisi

36:10 V.Ginevičius žaidėjas pas trenerį V.Ginevičių

„Ilgoji pertrauka“: LKL klubų mėnuo – Cvirkos ateitis Pasvalyje, lyderį galinti prarasti „CBet“, bergždžios „Gargždų“ ir „Wolves“ paieškos bei „Šiaulių“ noras pakeisti legionierių


6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kauno Žalgiris