Real
0
Olympiacos
0

V.Čižausko komanda nugalėjo lietuviškų klubų derbyje Latvijoje (3) „Jekabpils“ gretas papildė D.Redikas

Sausio 31 d., 20:57
V.Čižauskas buvo rezultatyviausias savo komandos žaidėjas (Organizatorių nuotr.)

Latvijos čempionate Vytenio Čižausko atstovaujama „Valmiera“ (7/14) komanda išvykoje 78:72 (18:19, 26:22, 17:14, 17:17) nugalėjo Jekabpilio „Jekabpils“, kurios garbę gina Dovydas Redikas bei Povilas Čukinas.

V.Čižauskas per 27 minutes pelnė 19 taškų (3/8 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), 5 sykius laimėjo kovą po krepšiais, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo, 3 kartus prasižengė bei 4 sykius privertė varžovus pažeisti taisykles.

Varžovų gretose P.Čukinas per 17 minučių įmetė 10 taškų (5/6 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius, 3 sykius prasižengė bei kartą suklydo.

„Jekabpils“ gretose debiutavęs D.Redikas sužaidė 24 minutes per kurias pelnė 19 taškų (3/10 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/5 baudų metimai), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, tiek pat kartų tiksliai perdavė kamuolį komandos draugams, 5 kartus suklydo, kartą prasižengė bei 3 sykius išprovokavo varžovų pražangas.

„Jekabpils“: D.Redikas 19, P.Veselovas 12, P.Čukinas 10, A.Šelakovas 9 (8 atk. kam.).

„Valmiera“: V.Čižauskas 19, M.Vinaudas 16, D.Rozitis ir V.Iljinis po 10.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos agentų darbas, vertę pakėlę LKL lietuviai, LKF galimybės „įpirkti“ aukšto lygio žaidėją, krepšininkų ilgaamžiškumas, nutekanti informacija iš klubų ir 3x3 rinktinių galimybės