Už nepagarbų elgesį LKL skyrė baudą D.Zavackui (44) „Rytas“ pateikė atsakymą

Birželio 3 d., 17:29
D.Zavackas gavo baudą (BNS nuotr.)
D.Zavackas gavo baudą (BNS nuotr.)
Šaltinis: LKL

Lietuvos krepšinio lyga Vilniaus „Ryto“ klubo sporto direktoriui Donatui Zavackui skyrė 500 eurų piniginę baudą už rungtynių metu reikštą nepasitenkinimą įžeidinėjant rungtynių teisėjus.

Vilniaus ekipos sporto direktorius, birželio 2 dieną vykusių rungtynių Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“ metu nepagarbiai kreipėsi į teisėjus, reiškė asmeninius įžeidinėjimus, juos menkino ir kaltino neobjektyvumu.

Pagal LKL nuostatų 9.2.1. punktą, LKL dalyviams LKL rungtynių metu draudžiama naudoti agresyvius veiksmus, pavojingus kito LKL dalyvio sveikatai, taip pat draudžiama grasinti, įžeidinėti, smurtauti kitų LKL dalyvių (žaidėjų, trenerių, komandų atstovų, sekretoriato teisėjų, LKL darbuotojų, žiūrovų ir kitų asmenų) atžvilgiu.

Jei LKL dalyvis nesutinka su šiuo LKL sprendimu, jis gali pateikti apeliacinį skundą LKL drausmės komisijai.

REKLAMA

Klubas D.Zavacko kaltę pripažino, tačiau lygai priekaištų turėjo.

„Apeliacinio skundo dėl šio sprendimo neteiksime. Tačiau, norime pabrėžti, kad diskusijų ir emocingų reakcijų, už kurias yra baudžiama, būtų kur kas mažiau, jeigu LKL klubams laiku pateiktų teisėjų darbo ataskaitas ir diskutuotinus švilpukų įvertinimus. Šiuo metu nesame sulaukę nei vienos ataskaitos už atkrintamųjų rungtynes. Situacija yra tobulintina, todėl ne kartą tiek žodžiu, tiek raštu kreipėmės į LKL dar iki finalo serijos pradžios, tačiau jokios reakcijos nesulaukėme. Šį klausimą siūlysime aiškiau reglamentuoti artimiausiame LKL Valdybos posėdyje“, – socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbti „Ryto“ valdybos pirmininko Dariaus Gudelio žodžiai.

Bružo ir Pulkovskio podkastas: Čempionų lygos komandos iš arti. Spausk ir žiūrėk >>


Gairės: zavackas
44 komentarai
Naujausi komentarai (44)
Geriausiai ivertinti (44)
PRO komentarai (8)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Palaikyk savo komandą